Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet változtatni egy férfit, akinek semmi szervezőképessége nincs? Randik, programok, mindenbe benne van, de nekem kell kitalálni.

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, eddig amúgy annyira nem zavart, viszont mostmár néha eszembe jut, hogy milyen jó lenne ha néha csak úgy szólna, hogy a héten elvisz ide/oda. Nem kell fizetnie semmit, mielőtt letámadnátok, nem az anyagi része érdekel. Mindig, mindent felesben fizettünk.


Akármit kitalálok örül és szívesen részt vesz mindenféle programban akár kettesben, akár barátokkal, de így magától sosem jut eszébe ilyesmi. Amúgy másokkal sem szokott, szóval általában őt mindenki hívja, barátok, család is, de magától nem szokott kitalálni nagyon semmit.


Más "rossz" tulajdonsága nincs, szóval egyáltalán nem vészes a dolog, de kíváncsi volnék ebben fog-e változni valaha. Most amúgy 24 éves és a 4 év kapcsolattól függetlenül ismerjük egymást már lassan 10 éve, sosem volt szervezkedős.


Személyiségileg is sokkal inkább én vagyok a dominánsabb, "hangosabb" típus. Nem papucs, hála égnek kiáll magáért, de én jóval lazább, nyíltabb típus vagyok. Ez a kapcsolatban, magánéletben sosem volt zavaró, sőt... valószínűleg egy hasonló dominánsabb típussal csak veszekednék.


22L


2021. máj. 12. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Meglehet változtatni"

Nem, senki sem lehet megváltoztatni. Sem férfit sem nőt.

Ha Ő akar, akkor megváltozik.

2021. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!