Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöznék a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznék a barátommal. A nagybátyámmal élek, akinek évek óta nincs munkája így nem tudok tovább lépni. Hogy hagyhatnam itt a lakásba kereset nélkül? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Bátyóka menjél el dolgozni, mert jövő hónapban elköltözök a Pistihez. Szóltam előre."
2021. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember. Oldja meg ő.
2021. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne a nagybátyáddal foglalkoznod e téren? Nyilván nem tudjuk az okát a munkanélküliségének. De nem tarthatod el te örökre a saját károdra. Kell a privát szféra. Ha nincs meloja akkor menjen el közmunkára legalább aztán majd keressen egy normálisat mégha az nem is tetszik neki annyira. Ha esetleg betegség vagy leszázalékolás miatt nincs akkor más módszert kell találni. De nem kötelességed eltartani egy felnőtt embert
2021. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy egyes mondja. Lekötelezett ennyire a nagybátyád talán?
2021. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

1.: Miért nem dolgozik? Segélyt kap? Beteg?

2.: Kié a lakás és milyen? Ha normális, és normális helyen van, akkor köss szerződést a rokonoddal. A lakás a tiéd, te fizeted a számlákat, ő meg csak ott lakhat. De NEM haszonévezőként!!! Albérlőként, jelképes...5 forint/hó összegért.

2021. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, mi köze van a nagybátyád munkanélküliségének ahhoz, hogy te nem tudsz tovább lépni? Kényszerít rá, hogy add oda neki a fizetésed? Vagy mi?
2021. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert én fizetem a lakást és a számlákat. Ha elmegyek. Ő nem fogja tudni
2021. máj. 12. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem melózik? Nincs egy gyár a környéken? Nem kell őr a helyi dögkúthoz? Takarítót sem keres a helyi vágóhíd?
2021. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7. És? Fél lába van? Vagy mi a baja? Vagy csak egy lusta munkakerülő? Kb semmit nem írtál.
2021. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hanem nagyfarkú troll lennél mondhatnám hogy költözz hozzám, engem egyetlen rokonom anyagi helyzete sem érint. Ehhez full fuxos pitcshának kellene lenned. Maradj a bácsika kitágult hátuljával.
2021. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!