Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elkeseredett férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elkeseredett férfit, aki csalódott a szerelemben, meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival. Ő 30 éves, én 25. Azt mondja nagyon kedvel és szeretné, ha együtt maradnánk, de azt is mondja, hogy ő sosem lesz szerelmes, mert nem akar az lenni. Csalódott tobb éve egy lányban és azóta nem szerelmei voltak, csak nagyon kozeli barátnői. Lehet ezen a véleményen valahogy változtatni?
2010. aug. 23. 19:10
 1/7 Seraph ***** válasza:
100%
Igen, szerelemmel. Meg kell neki mutatni, hogy márpedig nem eszik olyan forrón azt a kását.
2010. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne! Mond meg neki-ha te is szereted- hogy neked ő a fontos, és azt szeretnéd, ha ő is boldog lehetne melletted! Bizonyítsd be neki,hogy te miért vagy más,mint a volt női! Legyél vele kedves, és figyelmes! Nincs olyan, hogy valaki soha nem lesz már szerelmes, csak divat lett ezt mondani...ha tényleg szeret,akkor ha tényleg veled akar maradni,akkor mindent meg fog tenni ezért.

Hajrá!

2010. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet


Az elkeseredettből simán kétségbeesetté lehet tenni


Egyébként ezek a csalódásos dolgok csak mesék,

2010. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 köles ***** válasza:
Igen, szerintem is! De te se kapkodd el a dolgokat, először jól ismerjétek meg egymást, beszélgessetek sokat, csináljatok programokat és ha te is úgy érzed, ő az, akire eddig vártál, akkor ígérj neki bármit: szerelmet, kitartást, türelmet hozzá... A kapcsolatotok által ő (is) formálódni fog! Érezni fogja, hogy szereted, megbízhat benned, de ez -ha nagy csalódás érte- sokáig is eltarthat, de ha valóban őt választod, megéri türelmesnek lenni! És ha tényleg beléd szeret, nem fogja azt mondani: csak barátok legyünk...
2010. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként ezek a csalódásos dolgok csak mesék,"


Persze, én is csalódtam már a csodálatos lelkizős női nemben. Kihasználta hogy szerettem, játszott velem, úgy ugráltatott ahogy akart. És számtalanszor előfordult már, hogy valakibe szerelmes voltam, a lelkem kitettem érte és semmi. Ezek után kérdem én érdemes szerelmesnek lenni? És persze nincsenek csalódott férfiak.

2010. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg csak szégyelli a kicsi farkát.
2010. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem kizárt, hogy változtatni tudsz rajta, de készülj fel rá, hogy ez talán évekig fog tartani, és még akkor sem biztos, hogy nem lesz szkeptikus. Van ilyen.

Valahol itt tartok én is. Ha az ember nagyon, de nagyon szeret egy lányt és pofára esik, hát nem biztos, hogy még1x át akarja élni ezt. Marad az egészséges kétkedés és az 1 lépés távolság.

Én pl. mióta "helyretettek" , megfogadtam, soha, de soha nem nem mondom ki: "szeretlek" és ehhez tartom is magam. Higgyen a nőkben és a szerelemben aki akar!!

Ezt most nem azért írom, hogy elvegyem a kedved.

Igenis tessék próbálkozni és ha tényleg szereted, ez idővel neki is át fog jönni.

2011. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!