Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam jól? Mit tegyek, hogy ne lássa rajtam, hogy odáig vagyok érte? Mit tegyek, hogy ha egymás nélkül mennénk bulizni, minden percben hiányozzak neki? Hogyan csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Nekem már voltak komoly kapcsolataim ( 18 és 7hónapos ), de az a probléma, hogy mindig túl hamar beléjük szeretek, és rengetegszer elkövetem a tipikus női bakikat... féltékenykedtem, sokszor veszekedtünk... :S Mit tehetnék ez esetben?

Most nincs párom, sem kiszemeltem, csak segítséget kérnék, ha lesz, akkor hogy csináljam, hogy jó legyen?


Nem akarom ismét elszúrni... :(


2008. dec. 6. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Akkor ne szúrd el azokat. Ennyi. :)
2008. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Srapnel ***** válasza:
68%
Tudod: élni és élni hagyni...
2008. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nehéz. Mert én egy kapcsolatban szerelemre vágyom.. Arra, hogy szeressenek és én is szerethessek. Nagyon nehéz, hogy ne éljem bele magam hamar...

Akinek vannak tapasztalatai és megosztaná velem, nagyon hálás lennék...

2008. dec. 6. 22:35
 4/6 Srapnel ***** válasza:
100%

(22:23-as vagyok)


Tudod a nagy szerelem nem egyezik meg a rabszolgatartással, vagy a sziámi ikerséggel. Attól, hogy két ember szerelmes és párkapcsolatban vannak, még nem jelenti azt, hogy megszűnnek egyénnek lenni. Legalábbis normális esetben. Gondold el, az emberek többsége a napja nagy részét a munkahelyén tölti, a párja nélkül.


Szóval a hamar beleszeretésnek semmi köze ahhoz, hogy megfojtod a másikat. Ha féltékeny vagy, akkor te nem vagy biztos magadban. Foglalkozz értelmes dolgokkal, keresd meg önmagad, tanulj, fejleszd magad.


(29f)

2008. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Vannak tapasztalataim... De ezeket nem lehet megosztani, tényleg nehéz. Amúgy meg így lesznek személyes tapasztalataid.
2008. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget! próbálok mindent tőlem telhetőt megtenni...

egyébként sokat mentünk fel anno külön is bulizni, vagy csak a saját haverjainkkal mentünk, de volt olyan is, hogy együtt mentünk.. és az elején bíztam is bennük, míg kiderült, hogy hazudtak egy-két dologban... / vagy titkolták :/ / igazából ezek miatt nincs önbizalmam kapcsolat terén, hogy nem értem, hogy én mindig őszinte vagyok a párommal, akkor ő miért nem...

én engedtem teret nekik, engedtem őket simán bulizni, még akkor is mikor nekem nem volt kedvem és otthon lettem volna velük kettesben, de nem mondtam, had menjenek...

szóval eddig... nem igazán találtam meg azt, aki "hozzám való", de remélem majd megtalálom :)


köszönöm a segítséget mégegyszer!

2008. dec. 6. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!