Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom beszélget egy olyan nővel, akivel együtt volt, és azert lett vége, mert én jöttem a képbe?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk egyutt a parommal, szinte egyutt is elunk, es mar egy ideje figyelem, hogy facebookon beszelget azzal a novel, akivel elottem egyutt volt. A no 20 evvel idosebb a paromnal es van mar gyereke is. Tobbszor volt ebbol vita, mert ismerosoktol vissza hallottam, hogy talalkozgat is vele, persze a parom tagadja.. Megkertem, hogy ne beszeljen tobbet ezzel a novel, mar korulbelul egy honapja kerem ra, de a mai napig ugyan ugy latom, hogy beszelget vele.. En reagalom tul, vagy ez tenyleg nem normalis?
2021. máj. 13. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha veled összejött és nem vele, akkor mi a problémád?
2021. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Tehát vele volt előtted? Majd elhagyta miattad és mégis vele találkozgat?

Ez kb úgy hangzik, mintha te pótlék lennél, mert vele valami miatt nem lehet.

Biztos, hogy párod igazad mondott?

2021. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Hat nekem se tetszene de én is néha ráírok az exemre és gondolok is rá. Emberileg érdekel mi van vele stb. De attól még nem akarok tőle semmit. Nem véletlenül ex. Viszont nem kell mindenkit teljesen eldobni csak mert nem illettünk össze.
2021. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd egy idióta mondja meg, hogy mikor kivel beszélhetek.. . Elmúltam 18, szabad ember vagyok.
2021. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem idiótaság, ha valaki érzi, hogy folyamatosan átb.. sszák, kedves Megmondóember!... 😉😀
2021. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
5-ös! Te engedélyt kérsz a párodtól, hogy ezzel vagy azzal beszélgethetsz e?
2021. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedélyt kérnék, hanem alapból nem lennék akkora tahó, hogy ilyeneket művelek.
2021. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értettem az átb.. ást, hogy mással chatelget, meg még találkozgatnak is. Ez kicsit azért sok, a saját kapcsolatodat tiprod sárba. Nehogy már ez legyen a normális! Az 5-ös válaszoló vagyok.
2021. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, én olyan embert nem nagyon láttam még, aki a kapcsolata mellett RENDSZERESEN másnak írogatott, akihez köze is volt, vagy aki bejött neki ever, illetve jelen időben, és ne akart volna tőle semmit. Tudod, ez messze túlmutat a sima kommunikáción.
2021. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!