Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg ezt a párommal ?

Figyelt kérdés
Próbáltam megbeszélni a párommal a problémákat de hiába. Mondtam neki hogy engem nagyon zavar ha eltűnik szó nélkül! Sokat dolgozik az tény de ma is 6 órát aludt amivel semmi baj csak meg sem írta hogy haza értem vagy valami. Nem azért haragszom rá mert aludt hanem mert írt reggel 6 kor hogy jó reggelt és aztán semmi. Annyit szerettem volna legalább, hogy írja meg “haza értem, minden rendben” ennyi! Lehet túl aggódom de csak ez az egy kérésem volt hozzá. Már vagy 4-szer mondtam neki hogy legalább annyit írjon “otthon” de erre se képes!

2021. máj. 13. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves a párod, 14? Vagy olyan a melója, hogy baja lehet, pl.: börtönőr, bérgyilkos, prosti,...?
2021. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Azt is meg kell írnia, ha szarás után kitörölte a seggét? Hagyd már élni szegényt
2021. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Normális kapcsolatban ezt kérni sem kéne
2021. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs azzal baj, ha valaki aggódik a párjáért - mèg ha nem is “olyan” a munkája, akkor is lehet autóbalesete vagy bármi. Viszont ha már ennyiszer kérted és semmi, úgy látszik kicsit más az elképzelésetek, elvárásotok ettől a kapcsolattól. Ezzel sincs feltétlen baj, de csak annyit kezdhetsz vele, hogy vagy te engedsz és nem zavar ha nem ír, vagy akkor hagyjátok egymást, mert ha ilyen apróbb dolgokban nem èrtetek egyet, ki tudja mi lehet később.
2021. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Igazából sz@rik bele egy tök bagatell dologba.

Mindegy,hogy ez másnak fontos vagy sem,ha neked az és ő meg magasról tesz rá.

Ez egy pitiáner kis apróság.

Semmi erőfeszítést nem igényelne,de nem akarja

Mert nem fontos neki az,hogy te jól érezd magad.

És ne mondd azt,hogy különben jól megvagytok,mert nem hiszem el.

2021. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Együtt éltek? Nem, akkor mit számoljon be mindenről?
2021. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ma is 6 órát aludt. Hulla fáradtan hazaérve lehet, hogy nekem sem jutna eszembe, hogy még írogassak is.


Tudom, hogy aggódsz, de őszintén te is fent voltál éjfél után és vártad, hogy hazaérjen? Mikor nem írt, akkor mit tettél? Nem akkora gond ez, ha jól értem, mire felkeltél már tudtad, hogy nincs baja. Este meg ne várj arra, hogy írogasson, feküdj le időben.

2021. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Milyen király,hogy itt mindenki telibe szarja,hogy nője vagy a fickója hazaért-e, minden rendben van e vele.

Meg úgy általában, minek bármit is kérdezni,meg egyáltalán mi a francnak az egész,ha még egy nyomorult üzenet is ekkora erőfeszítés?

Rohadjak meg,ha értem,hogy mit akar két ember egymástól,ha ez párkapcsolati probléma.

2021. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Beteg vagy. Ma voltam Pesten. Itthon vagyok. Érjétek be ennyivel..
2021. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, velem volt.
2021. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!