Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen feltekeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen feltekeny vagyok, hogyan beszeljek a parommal?

Figyelt kérdés

Gyönyörüen indult a kapcsolatunk. Nem feltekenykedtem, soha nem hisztiztem nem veszekedtem. Sugaroztam a boldogsagtol. Ez kb. 7 honapig igy volt. Aztan elvett felesegül.

Rögtön becsuszott a baba.

Ekkor ö külföldre ment dolgozni. En egyedül, nagyon rosszul viseltem a terhesseget. 3 honapig agyban voltam.

Ekkor fedeztem fel, hogy instagramon milyen mutogato münöket lajkol. Azota mar kitörölte, ennej mar egy eve lassan, de idönkent visszajönnek a negativ gondolatok ezzel kapcsolatban. Nagyon faj, mert tökeletes partnernek ereztem magam de ez egyszerüen annyira romboloan hat ram, hogy ketsegbe vagyok esve es szegyenlem. Egyszerüen nem tudom elfogadni, hogy ilyen nöket lajkolt az jar a fejemben , hogy neki ez tetszik. Szöke, piros szaju, mellüket mutogato nök. Nekem egyszerüen undorito. Undorodom a gondolattol is, hogy ilyen nöket követett es folyamatosan lajkolgatta öket.

Es amikor megszoltam, hogy zavar akkor en voltam a rossz, es momdta, hogy szolhattam volna elöre is, hogy en ilyen vagyok es folyamatosan mintha vedte volna öket, hogy ö mindenkit tisztel stb...neha olyan szintre süllyedek, hogy elökeresem a neten a kepeket es elförmedek rajtuk es jol felhuzom magam. Jo alakom van, nem hiztam el a terhessegtöl, nincsenek gondjaim a külsömmel meg sincs önbizalmam. Nem tudom mi törtenik velem, tudom jol , hogy nem normalis , hogy mindig visszatwrnej ezek a gondolatok. Titkon arra avgyok, hogy azt mondja a ferjem, hogy a nyomomba sem ernek ezek a nök de ö mar teljesen feldühödik ha elkezdek egy ilyen temat. Nem akarom, hogy tönkremenjen a kapcsolatunk. Ö minden egyes alkalommal azt mondja, hogy elhagy amikor veszekszünk.



2018. márc. 26. 23:46
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem mindketten kattosak vagytok. 7hónap jàràs utàn felesègül vett, mert becsúszott a gyerek?


Ezek utàn elmegy külföldre melózni, ha vmi gondod van, akkor pedig azzal fenyeget, hogy elhagy...

A fèrjed jellemèről emellett mèg mit kell tudni?


Mert ez így elsőre az elvetettem egy magot a nagyvilàgban, aztàn szarok rà effektus. Mindezt az instagramos-fèltèkenykedős rèszt figyelmen kívül hagyva kèrdezem.

2018. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi van azóta?
2021. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!