Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek meg egy fontos dolgot a párommal és hogyan szerezzek örömet a páromnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már 5 és fél hónapja együtt vagyok a párommal és most az elmúlt pár napban úgy érzem hogy távolság tartó velem, nőnapkor nem köszöntött meg. Nem várok el tőle semmilyen ajándékot de legalább egy üzenetet küldhetett volna. Meg volt párszor h olyannal hülyéskedett ami nekem rosszul esett és kiakadtam meg lehet túlreagáltam és nagyon félek attól hogy elveszítem. Nagyon szeretem a barátomat és nagyon fontos nekem, nem akarom elveszíteni őt. Szeretném vele ezt megbeszélni hogy érzem azt hogy elmúlt napokban távolságtartó velem és kíváncsi vagyok hogy miért meg azt is szeretném vele megbeszélni hogy tudom hogy túl érzékeny vagyok meg kicsit sértődékenyebb vagyok az átlagnál és ezt a rossz tulajdonságomat szeretném levetkőzni mert szeretem őt, fontos nekem és nem akarom őt elveszíteni. csak az a baj hogy nehéz vele komolyan beszélni mert vagy elintézi egy ühümmel vagy azt mondja hogy mindegy vagy pedig elvicceli. nem tudom hogyan beszéljem ezt meg vele. A másik meg az hogy szeretnék neki valahogyan örömet szerezni ami nem kerül pénzbe hogy jól érezze megát velem és ne szeressen ki belőlem. Nagyon szeretnék örömet okozni a páromnak amire szívesen visszaemlékszik majd és nagyon fogja élvezni és tényleg nagyon örülni fog. Minden tanácsot és ötletet szívesen fogadok.
2016. márc. 9. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Először is, miért nem kérdezed meg mi a baj? Mi volt az a kiváltó ok, amiért úgy érzed eltávolodott?

Mint írtad, szeretnél vele erről beszélgetni. Akkor mire vársz még? Van szád, tessék használni. A kommunikáció igen fontos és hasznos dolog. Nem az utolsó pillanatokban kellene ezen eltöprengeni. Ő is lehetne kommunikatívabb.

Egyébként lehet hogy azért nem olyan beszédes és nem veszi komolyan, mert te sértődékeny vagy, ami rossz ómen. Próbáld magad türtőztetni, mert a durcáskodás, sértődékenység, nyakaskodás nem vezet jóra. Legyen benned kicsit több empátia és tolerancia.

Hogy szerezz neki örömet?

Bújással, öleléssel, csókolással. Dugj a zsebébe valami édességet, papírcetlit amire rá van írva hogy Szeretlek! Kézzel készített ajándék. Ilyen kis apróságok, sokat számítanak nekünk férfiaknak. Éreztesd vele hogy szereted. Legfőképpen ne nyakaskodj.

2016. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem lehet vele normálisan kommunikálni, én elgondolkodnék a kapcsolat jövőjén. Láthatóan egyáltalán nem érdekli, hogy neked mi a jó, meg sem próbál a kedvedben járni, ráadásul még meg is bánt téged a "hülyéskedésével".

Ittnagyon nem neked kéne teperni, meg örömet szerezni neki, hanem neki kell sürgősen nekiállni tenni valamit ezért a kapcsolatért, mondd meg neki, hogy ez nem megy így tovább. Ha nem érdekli meég ez sem, akkor ennyi volt.

2016. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igazából ő egy nagyon aranyos és kedves fiú én nagyon szeretem őt és nagyon fontos számomra. Kicsit sértődékenyebb vagyok az átlagnál és ezen szeretnék változtatni. igaz h sokszor azt mondta h mind1 meg ühüm meg van amikor elviccel dolgokat, de sokat járt a kedvemben és segít is nekem. én is próbálok sokat a kedvében járni, és érzem hogy már elkell neki mondtam a dolgokat amiket a kérdés alá leírtam. és szeretnék neki sokszor örömet okozni, mert nagyon szeretem, nagyon fontos nekem és nem akarom őt elveszíteni
2016. márc. 9. 12:08
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

#1, ˇ#2

kommunikáció? kommunikálni?

Ti valami okostojások vagytok?

Becseszne ha bnőmmel kommunikálnél.

Kommunikáljon a telefontársaság marketingese.


Kérdezőnek: Nekem sem pálya az aki ok nélkül sértődik, "túlérzékeny" ezzel rendszeresen elrontja a hangulatot és/vagy azt várja, hogy én kérjek bocsánatot a semmiért.

Ez nem más mint a hatalmi játék része.

Ha a fickó ezt tűrné az neked teljesen normális lenne, nem írnál ide.

2016. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem kéne annyira túlreagálnom a dolgokat de ő meg az utóbbi napokban távolság tartó velem és nőnapkor nem köszöntött meg. Nem várok el semmilyen ajándékot de legalább egy üzenetet írhatott volna amivel érezteti hogy legalább eszébe jutottam vagy valami
2016. márc. 9. 12:29
 6/18 anonim ***** válasza:

4-es!

Tudod mi a kommunikáció? Beszélgetés. Te talán nem szoktál? :) Ez nem okostojáskodás. A problémamegoldás egyik eszköze.

2016. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Valamivel biztos felpiszkáltad vagy megbántottad, máskülönben nem alakult volna ki ez a helyzet. Emlékezz vissza hogy mit szólhattál neki vissza sértődékenységed alatt. Sokszor meggondolatlanul olyan kijelentéseket, reakciókat lehet a másik irányába tenni, ami bizony elég bántó lehet a másik félnek. Főleg ha az érzelmesebb fajta.

2016. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6

Akkor mért nem lehet úgy mondani, hogy beszélgetés?

Főleg ha fiatal párrol van szó.

Azt hiszed okosabbnak látszol ha úgy mondod kommunikáció?

2016. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8-sa!

Nem. Ahhoz nem kell sok ész hogy a 2 szót, ne lehessen értelmezni. Ugyan azt jelenti. Én 36 vagyok és kicsit érettebben fogalmazok. Ez szerintem ne zavarjon téged.

Hagyjuk inkább kibontakozni a kérdezőt, ne egymást csesztessük ilyen pisztlicsálé dologgal.

2016. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Éretebbek fogalmazok" Jajjj.


A mondanivaló tartalmából jön le, hogy valaki éretebb,értelmesebb.

Aki nem, az ilyen felületes,látszatdolgokkal operál amivel a nála is butácskább embereket megtévesztheti de csak őket.

2016. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!