Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem nem érdekel hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem érdekel hasonló korú lányok? 22f idősebb nők jobban ki lehet jönni velük Szerintem!

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Sokat hisztiznek a fiatal lányok
2021. máj. 14. 18:28
 2/6 A kérdező kommentje:
Még mindig lekoptatnak!
2021. máj. 14. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy a nőknél általában az ha fiatalabb vagy 1 évvel már visszataszító mert gyerekes vagy és inkább az idősebb korosztály felé kacsintanak. Amúgy persze, hogy jobban kilehet jönni. Egy idősebb nő már tudja mit akar és meg is mondja.
2021. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez így van!
2021. máj. 14. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az idősebb (és a fiatalabbak is remélhetőleg) azokat a férfiakat kedvelik jobban, akiknek jó a helyesírása.

Úgyhogy először is ajánlatos a kezedbe venni egy nyelvtankönyvet.

2021. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aki nem érti az ne írjon köszönöm!
2021. máj. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!