Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyon ragaszkodik hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 22L ő 23F. Nincsenek barátai, pedig szeretne. Múltkor amikor nála voltam vagy négy napig és írtak a barátaim messengeren, egyáltalán nem állandóan, de olyan napi négyszer válaszoltam nekik, hogy ne legyek bunkó. Mondta, hogy ez neki rosszul esik, mert neki nem ír senki, nincsenek barátai. Minden hétvégén találkozunk, és mondtam neki, hogy most hétvégén nem érek rá, mert találkozom egy barátnőmmel pénteken, és másikkal szombaton, vasárnap meg már tanulok a keddi vizsgámra. Teljesen magára vette, hogy pedig ő úgy tervezte hogy most is találkozunk, és most ő akkor mit csináljon egyedül a hétvégén. Máskor is adta már jeleket annak, hogy ő addig csak kb vegetál amíg nincs velem és mindig csak azt várja, hogy velem legyen. Nem sztorizhatok neki róla semmit a barátaimrol, mert rögtön elkezdi mondani, hogy ne mondjak ilyet, mert neki nincsenek barátai és rosszul esik neki, hogy ezzel is emlékeztetem. Magyarán megőrülök tőle, de sajnálom is valamilyen szinten. Most nyáron még nem, de szeptembertől eloleptetnek a munkahelyemen és többet fogok dolgozni, fontosabb munkám lesz. Én tökre örülök neki, de ő rögtön azt mondta a hírre, hogy fantasztikus, akkor majd kevesebbet tudunk találkozni. Ti dobnátok a helyemben? Minden pozitív tulajdonsága már eltörpül majdnem amellett hogy ezek a dolgai kikészítenek. Öt hónapja vagyunk együtt.

2021. máj. 14. 23:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Képtelen lennék ezt elviselni hosszútávon. Szerintem tudod, miért.
2021. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen páros lábbal röpülne.
2021. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen le fog építeni. Ha neki rossz, másnak se legyen jó, ráadásul ahelyett, hogy megpróbálná a saját problémáit megoldani, próbál téged a saját szintjére húzni. Ha majd esetleg jobban keresel nála, akkor meg az lesz a baj. Én szakítanék.
2021. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
SZEREZZEN BARÁTOKAT! Ha téged össze tudott szedni, egy két havert is sikerülni fog. Mondd meg neki! Illetve elmerülhetne más hobbikban, témákban is a szabadidejében, pl önfejlesztés.
2021. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Repülne, természetesen. Ezt ép ésszel kibírni nem lehet. Nehogymár én érezzem magam szarul, mert ő képtelen kapcsolatok kialakítására.
2021. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki. Ez egy gyász.
2021. máj. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
4: szerintem nincs is hobbija az ilyen pasasnak, ez a legnagyobb baj.
2021. máj. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy önző pióca. Amúgy meg kiàbrándító ezen a férfiatlan viselkedésen kívül is, hogy ha együtt vagytok, akkor is csak vele foglalkozhatsz, mikor külön, akkor pedig várja, hogy együtt legyetek. 🤮

Volt ilyen exem. Repült.

2021. máj. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Energiavámpír.


Kuka.

2021. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez durva, nekem sincsenek barátaim. Egyetem után elsodródtunk, de nekem annyi hobbim van, hogy azt se tudom éppen mikor melyikre szakítsak időt. :D
2021. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!