Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért ragaszkodik hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért ragaszkodik hozzám jobban? Esetleg féltékeny?

Figyelt kérdés
Van most egy lány alakulóban és randiainkrol meséltem az egyik lanybaratomnak neki van pasija. Eddig ő nem igazán mesélt a pasijaról de mióta én meséltem neki egy kicsit azóta ő folyamatosam áradozik a barátjárol vagy éppen panaszkodik meg sokat hallok, meg sokat mesél a kapcsolatukról. Azóta többet keres engem és többet is beszélünk. Mintha jobban ragaszkodna hozzám. Szerintetek ez miért lehet?

2017. szept. 29. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"vagy éppen panaszkodik"

Lehet szimpatikus(abb) neki az a hozzáállás, amit te tanúsítasz az új kapcsolatodban.

2017. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt gondolta te érte epekedsz most pedig biztos benne, hogy nem!
2017. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy kis igazság van benne amit mondasz egy ideig mintha többet érezten volna iránta de miután találkoztam ezzel a lánnyal elmúlt, egyebként megint nem keres már annyira. Sokkal közvetlenebb lett kb 2 hét erejéig jobban aggódott értem most, vissza vett ebből. Nem tudom megérteni.
2017. okt. 6. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem akar bekavarni .Igy inkàbb visszavonulót fúj.Egyépként azt is eltudomképzelni hogy a pasija teper utàna és inkàbb vele foglalkozik.
2017. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazaból úgy érzem vele is eltudnám képzelni nem csak azzal a lánnyal akivel alakul. De ugye neki van pasija szóval nem állok közéjük. Meg nem is gondoltam olyanra hogy esetleg többet érez irántam. Csak kíváncsi voltam hogy mennyire gondolom jól a dolgokat.
2017. okt. 6. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet eléggé. Csak ebben a helyzetben én vagyok a lány és van párom.. Igazából én is teljsen tanácsatalan vagyok ,a barátom most ismerkedik egy lánnyal ,nem keresem már annyira a társaságát és ő sem az enyémet,megváltozott a hozzáállásunk egymáshoz..
2017. okt. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!