Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volna fair ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volna fair ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit tavaly, aki nagyon ragaszkodott, hogy sok időt töltsünk együtt és legyenek közös programok, amelyek pénzbe kerültek, nem nagy összegek, de akkor nekem kevés pénzem volt mondtam hogy ne találkozzunk sokat mert en nem tudok a programokba belepótolni.

Neki is kevés penze volt, a pandemia miatt a fizetése felére csökkent és amúgyse keresett sokat, szállítócégnél dolgozott sófőrként.

De azért egy autókázásra, strandra volt pénze mindig

Vegul más városba költöztem munka miatt és ő hozzamjött látogatni. Azalatt elvesztette a munkahelyet, ami miatt engem okolt, mikor veszekedtunk, fejemhez vágta, hogy egy nő miatt kirúgatta magát. Amikor nálam volt en tartottam kajával.

Utána hazament.

Én közben pénzhezjutottam, mert eladtam egyingatlanom, amit rég árultam.

Azután meghívtam egy külföldi utazásra, a sajat költsegemen, jegyeket, mindent én vettem, teszteket fizettem.

Most azt mondja, hogy ő ezert nem kell hálás legyen mert annak idején ő is sok mindenre hívott meg és egy kapcsolatban minden közös és segítenem kéne hogy kifizesse az adósságait ( villany, gázszámla, stb)amiket mint mondja, akkor halmozott fel, amikor engem megismert , hogy tudjon engem vinni fagyizni meg moziba.

Es folyton szüksége lenne kaja meg cigipénzre. Vélemények?



2021. máj. 15. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj. Ez egy lehuzos pasi, rajtad akar eloskodni.
2021. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy találkoztál valakit, első látásra szerelem, és tiltsd le mindenhonnan.
2021. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy önző vagyok és segítenem kéne
2021. máj. 15. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

" akkor nekem kevés pénzem volt mondtam hogy ne találkozzunk sokat mert en nem tudok a programokba belepótolni."


Nem te akartad, hogy meghivjon mindenfélére.


"segítenem kéne hogy kifizesse az adósságait ( villany, gázszámla, stb)amiket mint mondja, akkor halmozott fel, amikor engem megismert , hogy tudjon engem vinni fagyizni meg moziba.


Es folyton szüksége lenne kaja meg cigipénzre."

Hány fagyira meg moziba hivott meg?

2021. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy csak akkor hívok meg valakit bármire, ha azt a pénzt nem sajnálom elkölteni és nincs rá nagyobb szükségem.

Van mostanában ilyen, hogy a barátnőm testvéreit (18 körül vannak) sokszor meghívom ha elmegyünk programokra közösen, mert ők még nem dolgoznak, barátnőm se keres valami sokat, így rám hárul ennek a terhe.

Viszont soha nem kérem ezt számon senkin. Ha azt mondom nekik hogy jöjjenek ők is, akkor eldöntöttem hogy ezt leírom "szórakozás" számlára és nem is gondolok rá többet.

Ha nem áll módomban épp meghívni őket, akkor nem verem magam adósságba, hanem egyszerűen azt mondom hogy ne haragudjatok de most x y dologra elment a pénzem és most nem fér bele, majd legközelebb.

Nem tartozol felelősséggel az ő számlái iránt. De ő se tartozik neked semmivel, ha meghívtad erre a külföldi útra ha csak meg nem beszéltétek előtte h később megad belőle valamennyit.

2021. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kell mega adjon semmit én hívtam meg, hogy lássa, hogy nem vagyok rosszindulatú vele. De sehogysem jó. Mert neki tartozásai vannak és segítség kéne
2021. máj. 15. 11:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jo, nagyon szép hosszú ez a litania, és? És minek egeted még magadat ezzel a faszival?
2021. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítsen a családja. Együtt vagytok? Jártok? Akkor is csak kérhetne, és nem követelhetne segítséget...
2021. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, arsnyaso phasz.
2021. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a fair, ha mèg mondanád neki, hogy nem vetítse rád azt, hogy ő felelőtlenül költekezett. Nem megyek úgy moziba, hogy mèg a számlákat se tudom fizetni. Ennyi.


Úgyhogy fizesse csak Szent az adósságait maga.


Ja, ès ne felejtsd el kidobni ezt a nyomorultat. Totál hülyènek akar nèzni.

2021. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!