Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gyerekmentes párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekmentes párkapcsolatban mennyi kimenő fér bele?

Figyelt kérdés
Sport, buli, haverozás, tanfolyamra járás, opcionális továbbképzés stb.
2021. máj. 16. 06:37
A kérdező szavazást indított:
Heti 2-3 alkalom
Minden nap 1-2 óra
Amennyit az adott tevékenység megkíván, a másik tudjon alkalmazkodni
Egyéb
28 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit akar
2021. máj. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sok szabadidőt vesz el, akkor a kapcsolatnak vége lesz. Ideig óráig persze lehet alkalmazkodni, de ha nem vagytok valóban együtt, akkor úgyis szakításra kerül a sor.
2021. máj. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi idő mindkettőtök számára megfelelő, az a fontos, hogy a más program ne menjen a kapcsolat rovására, ugyanúgy meglegyen a minőségi együtt töltött idő, eleve nem lehet minden percben egymás nyakán lógni, mert kapcsolat elején még jó móka, de évek alatt nagyon bele lehet szürkülni.
2021. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen az adott két félen múlik. Én sok együtt töltött időt igénylek, de azért szeretek a barátnőimmel is találkozni hetente vagy kéthetente egyszer. Hobbim az edzés, így az heti 2-3x kell, de oda a párom is jöhet velem, általában sportos pasikkal jövök össze. A továbbképzés nem tudom, hogy jön ide, minden ember vagy tanul, vagy dolgozik, vagy tanul és dolgozik, tehát azzal nyilván mindenki kalkulál egy kapcsolatban is, hogy senki sem csak teng-leng egész nap :D Persze mondjuk inkább olyannal jönnék össze, aki szintén 8 órás irodai munkarendben dolgozik, mert akkor könnyen össze tudjuk egyeztetni a szabadidőnket, vagy mondjuk vállalkozása van és szabadon osztja be az idejét.


A páromtól ugyanezek férnek bele, amiket írtam, viszont a bulizás nem. Én kinőttem már belőle, ha félévente egyszer elmegyünk(igen, együtt) az rendben van, de a külön bulizás szórakozóhelyen nem érett párkapcsolatokba való. Max ha valami haverjának a legénybúcsúját ünneplik vagy hasonló kivételes esetekben, de semmiképp sem heti vagy havi szinten.

2021. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kimenő a koleszban jár, nem egy felnőtt kapcsolatban.
2021. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

Manapság ez elég érdekes irányt vett:

-Ha a pasi van visszafogva akkor is amikor mehetne, az "törődés"

-Ha a nő, az családon belüli erőszak

2021. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kimenő bammeg, már a szóhasználat is jelzi a pórázt :D Egyébként annyi, amennyire van igény. Ha meg az igények drasztikusan különböznek, akkor semmi értelme ennek a kapcsolatnak és úgyse fog sokáig tartani.
2021. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs egzakt válasz. Amennyire a 2 embernek szüksége van. Ha több, több, ha kevesrbb kevesebb.
2021. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

#4es válaszolótól kérdezném:

"de a külön bulizás szórakozóhelyen nem érett párkapcsolatokba való"


NEKED. Ez kimaradt. Általánosítasz, hogy mi való és mi nem való érett párkapcsolatba, de azzal nem kalkulálsz, hogy vannak olyan kapcsolatok, ahol mindkét fél igényli a szórakozást együtt, külön is. Ez nem azt jelenti, hogy diszkókban dörgölőzünk más emberekhez, de nekem pl. a párom 1-2 hetente simán elmegy a fiúkkal sörözni, psezni, vagy anno amíg lehetett koncertre. És én is. És ennyi jól is esik, együtt élünk, sokat együtt vagyunk, nálunk kifejezetten jót tesz, ha néha külön is kikapcsolódunk.


Huszonéves pár, gyerek nélkül, 4 éve együtt.

2021. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
Azért azt ne állítsuk már be normálisnak, hogy a párunk 1-2 hetente szívesebben van másokkal. Ez nem érett kapcsolat. Hatalmas baj van ahol ezt igényli az egyik fél. Mégnagyobb baj, hogy a másik fél pedig úgy tesz, mintha így neki is jó lenne. Egy felnőtt kapcsolatban hétvégente együtt szerzünk közös élményeket, emlékeket, amik erősebbé, igazlmasabbá teszik a kapcsolatot. Igen, néha az ember külön bulizik, de nem azért mert igénye van rá, hanem mert így alakul, és ez nem is gond. De ez max negyedévente, félévente, nem egyfolytában...
2021. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!