Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Visztek gyereket az esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekbarát kérdése:

Visztek gyereket az esküvőre? Pozitív és negatív tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés

#gyerek #esküvő #gyerekmentes #esküvői gyerekfelügyelet #esküvői gyereksarok #gyerekbarát esküvő
2021. jan. 31. 19:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Milyen idős ???
2021. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
21%

Vittem

4honapos volt nem volt hova tennem.

Majd kesobb mar a 3 gyereket is viztem de akkorar nagyok voltak.


Nem volt gond egyikbol sem. Az az alig 40 percet mind a ket esetben kibirtak 🙂

2021. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%

Az esküvő családi esemény. A mi esküvőnkön egyértelmű volt, hogy ott lesznek.

Sok kisgyerek esetén megéri egy játszó sátort bérelni és felvenni egy animátort.

2021. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha nem tudom kire hagyni, akkor nyilván nem hagyom otthon (fél éves). Ugyanakkor egy esküvő nekem ilyen kicsi babával nem lenne valami nagy élmény, őszintén szólva, valószínűleg hamar hazamennék.


A mi esküvőnkre is hoztak babákat, egy esetben a szertartás után jött a nagymama hazavinni, másik esetben pedig a szülők gyorsan hazaugrottak altatni, és úgy hagyták utána a nagymamára. Nagyobb gyerekek esetén a szülők hamarabb hazamentek.

Azok, akiknek 11-12 éves gyerekei voltak akkor, azok maradtak végig, ott a gyerekek is már egész élvezték a bulit.

2021. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
FENÉT!
2021. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%
Nem vinnék, mert én sem élveztem gyerekként az ilyen hülyeségeket (bár esküvőre nem is vittek szerencsére) és az én esküvőmre is kikötöm, hogy 10 év alatti gyerek nem jöhet. Ha már a teljes költségét mi álljuk, olyan lesz, amilyennek mi akarjuk: nyivákolástól mentes, hajnalig tartó, nem valami ócska babazsúr.
2021. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a kérdést. Ha gyerekkel együtt hívnak viszem, ha nem (és meg tudom oldani addig az "elhelyezést"), nem viszem.
2021. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk természetes, hogy mindenki viszi magával a gyerekét. (a mi esküvőnkre is hozták)

Mi úgy csináltuk, hogy a fél éves gyerek elvittük, de a szertartás alatt kint sétáltunk vele. Sose tudni mikor kezd el valamiért nyűglődni/sírni és nem szerettük volna megzavarni a szertartást. Vacsi előtt táncoltunk vele, nézelődött, ismerkedett, majd hazavittük a mamához.

Ha gyerek nélkül hívnának meg bennünket valahova, akkor se balhéznánk. Ez az ifjú pár napja, az ő szabályaik szerint cselekednénk. Lepasszolnánk a nagyszülőknek a kicsit, nekünk meg lenne egy nyugis esténk. :)

2021. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%
Ha a család kap meghívót, akkor természetes. Ha nem, akkor én sem megyek.
2021. febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Én nem akarnék 10 év alatti gyereket az esküvőmön.
2021. febr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!