Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gond az a nők szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond az a nők szemében, hogy eddig nagyon kevés barátnőm volt?

Figyelt kérdés
Rendesen dolgozok, elég jól keresek. Nagyon naivan állok mindenhez (akaratlanul). Csak kevés nőnek tetszek, szerintem azért mert elég vékony testalkatom van és nem tudok mindig kellően magabiztos lenni. Sokszor csak utólag esik le, hogy tetszettem az adott nőnek, akkor amikor már késő. Ha mégis ésreveszem, hogy valakivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, az elején kicsit béna vagyok, idő kell amíg megjön az önbizalmam. Kevés barátom van, valamiért nem barátkozik velem a többi pasas. Nagyon gáz ez egy átlag nő szemében?
2021. máj. 17. 12:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nagy többséget nem érdekli hány csajod volt előtte.
2021. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem azokra szoktak ragadni a nok, akik ugy neznek ki, mint egy kisgyerek, aki elvesztette az anyukajat a palyaudvaron. Neked kell valaki, aki megmondja, hogy mit csinalj es hogyan. Agyilag gyerek maradtal.
2021. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Agyilag gyerek maradtal."

Miért gondolod, hogy gyerek maradtam?

2021. máj. 17. 12:18
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki nőként mond véleményt kérem jelezze, mert elsősorban nők véleménye érdekel.
2021. máj. 17. 12:20
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Férfitól még nem is hallottam a "pasas" szót

(Bocs az offért)

Férfiként mondom: a testalkat lényegtelen.

És a korábbi barátnőid száma is, tapasztalatom szerint

2021. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak 1 nő véleménye számít, az aktuális barátnődé. A többieké nem számít.
2021. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
onmagaban ez nem lenne baj. amit te is irsz, az onbizalomhiany es a benazas, na az mar baj, nekem kiabrandito.
2021. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Nőként irom nekem mindig imponalt ha vkinek nem vagy alig volt partnere. Az önbizalomhiany se zavar de azert tudjunk beszélni
2021. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Szerintem én mint nő úgy gondolom hogy nem az számít ennyi pénzed van hanem az hogy mennyire vagy magabiztos,vagy hogy meg tudod hallgatni,vagy összhangban vagytok.

Azzal viszont semmi baj hogy nem volt sok barátnőd.

Szerintem ez az én véleményem.🙂

2021. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Maga az a tény, hogy kevés barátnője volt, az nem zavar. Ha azt azzal hirdeti nekem is mint potenciális barátnőnek, hogy azért, mert a csúnyarosszfujjfujj nőknek nem jött be a vékony testalkata miatt, az már probléma lenne.
2021. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!