Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gond az a nők szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond az a nők szemében, hogy eddig nagyon kevés barátnőm volt?

Figyelt kérdés
Rendesen dolgozok, elég jól keresek. Nagyon naivan állok mindenhez (akaratlanul). Csak kevés nőnek tetszek, szerintem azért mert elég vékony testalkatom van és nem tudok mindig kellően magabiztos lenni. Sokszor csak utólag esik le, hogy tetszettem az adott nőnek, akkor amikor már késő. Ha mégis ésreveszem, hogy valakivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, az elején kicsit béna vagyok, idő kell amíg megjön az önbizalmam. Kevés barátom van, valamiért nem barátkozik velem a többi pasas. Nagyon gáz ez egy átlag nő szemében?
2021. máj. 17. 12:00
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Azt szabad tudni hány éves vagy?
2021. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha esetlen, bambácska nekem az nem jön be.

Mondjuk a vékony pasik sem...

Viszont nálam az is kizáró ok, hogy társasága, barátai sincsenek az illetőnek.

Én nagyon társasági ember vagyok, magabiztos, egészséges önbizalommal. Minimum ezt várom a páromtól is.

Nekem te a leirtak alapján olyan kis tejbe tök vagy.

2021. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

38 vagyok. Tudom, hogy az problémás, hogy ennyi idősen is bénázok a nőkkel. Ez van. Az önbizalom nem olyan dolog, hogy másnap reggel felkelek és eldöntöm, hogy mától dagadok az önbizalomtól.

Ha rosszindulatúan nézem magam, akkor a testalkatom, mint egy nem túl sportos gimnazistáé. Tudom, hogy ez a nők nagy részénél kizáró ok. Sok duci nőnek bejönnék, de ők nekem nem tetszenek. Huszonévesen azt gondoltam, vékony csajhoz vékony pasi pont jó. Nos, a vékony csajok nem így gondolják:), amit azóta már elfogadtam. Eljárok edzeni évek óta. Így kb 3kg izmot tudtam magamra szedni nagy nehezen.

Soha nem átkoztam a nőket, hogy milyen gonoszak, mert nem jövök be nekik, nem szoktam exekre sem panaszkodni. Bár ez utóbbi könnyű, mert alig van exem:)

Ami érdekes, hogy akik nem ismernek, mindig azt gondolják rólam, hogy feleségem, gyerekeim vannak. Ezt jelenti, hogy azért olyan brutál ronda pasi nem vagyok, ha kinézik belőlem, hogy van feleségem. Szerintem én olyan férfi vagyok aki sokak szerint milyen jó lenne pl a barátnőjének, ismerősének, mert rendes vagyok, sokat dolgozok, stb. Én azt érzem, a független nők is pont ezt gondolják. Nekik soha nem kellenék, de biztos sok más nő van akinek tetszek, látja is milyen rendes pasi vagyok. Volt olyannő is, aki lepattintott, de beajánlott egy barátnőjének:) Úgy tűnik ezek a nők, akiknek tetszek, nem nagyon léteznek, legalábbis nagyon kevés van belőlük. És amikor néha belefutok egy-egy lehetőségbe, azt is elrontom, mert nincs az ismerkedésben nagy gyakorlatom.

2021. máj. 17. 13:44
 14/18 A kérdező kommentje:

#12

Megértem a véleményed, a legtöbben pont ezt gondolják. Én ezt már egy ördögi körnek érzem. Néha megbillen az önbizalmam, mert látom, hogy a legtöbb nő pont ezt gondolja. Így viszont nem tudom mire támaszkodhatnék, hogy kimásszak ebből.

2021. máj. 17. 13:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Bakker

Azt hittem vagy 23 körül vagy 😶

38 évesen itt tartani szerintem annyira nem jó buli

Azt még hozzá tenném hogy ha rá nézek egy pasira és azt látom vagy gondolom róla hogy valószínűleg családja van, az nem bók....

2021. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"ha rá nézek egy pasira és azt látom vagy gondolom róla hogy valószínűleg családja van, az nem bók...."

Ezt nem nagyon értem. Miért ne lenne bók? Vidéken élek, itt az anormális ha családod van.

Ha arra gondoltál, nem vagyok lepusztult pasi, kevesebbnek szoktak nézni a koromnál.

2021. máj. 17. 15:43
 17/18 anonim ***** válasza:

Fiatalon házasodtam és 10 év kapcsolat után váltam. Tehát nekem sem volt sok barátnőm. Az talán gond lett volna 30+ évesen, ha nem tudom, hogyan kell kielégíteni egy nőt, de inkább értékelte, hogy nem mentem át sok lányon.


Viszont utoljára 20-on évesen volt velem olyan, hogy utólag esett le, hogy tetszem egy lánynak. 30 felett már nem arra kell várni, hogy ezt észrevedd, hanem megszerezd, meghódítsd azt, aki neked tetszik.

2021. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Futoszalagon keszulnek az onbizalom nelkul fiucskak. A problema, hogy gyerekkent nem kaptad meg azokat az impulzusokat, amik az egeszseges onbizalomhoz kellenek. Ebben a neveles a felelos, a szulok nem engedik felnoni a gyerekeket, leginkabb a noi felmeno az, aki nem engedi el a gyereket es felti a vilagtol. Ezzel magahoz lancolja ot, atmegy tokeletes csicskaba, hogy a sajat gyereket maximalisan kiszolgalja. Ennek eredmenye az, hogy tokeletesen eletkeptelen egyed lesz belole, aki onalloan egy barmifele kihivast tartalmazo dolgot sem tud elintezni egyedul. Ezeknel a felnott gyerekeknel kimarad a lazadasi fazis, ami szukseges a felnotte valashoz. Amikor felrugod az egesz eleted, leveted a szuleid altal rad eroszakolt normakat es elkezded a sajat utadat jarni. Nalad sem kovetkezett ez be. Meg mindig az balfsz vagy, mint 15 evesen voltal, egy szamodra meghatarozo, de testidegen mintak szerint mukodo ember. Ne mersz belevagni dolgokba, nincs kockazatvallalasi hajlandosagod, felelosseget sem mersz vallalni a tetteiddel. Ugyanakkor azt latod, hogy a vila gnem ugy mukodik, ahogy a bura alatt elkepzelted. A nok valogatnak, a problemak allandoan beledallnak, nincs kolbaszbol a kerites. A feltetlen szerelmet varod el a masiktol, mikozben azt anyadon kivul soha senki mas nem fogja megadni neked. A kulsosegeken valo fennakadasod is azt mutatja, hogy a szemelyiseged nem sikerult fejlesztened, meg mindig az a ket bites gondolkodasmod alapjan iteled meg az embereket, hogy vannak a jol kinezo es a rosszul kinezo emberek. A vilag ennel joval bonyolultabb, komplexebb, de te nem tudod ezek a reszeit meglatni, vak vagy. Osszefoglalva, neked evtizedes munkad maradt el a szemelyisegfejlesztes teren. Rohadtul el kene kezdened feszegetni a hataraid, ha valamire jutni akarsz az eletedben. Amiben most vagy az zsakutca, boritsd fel es ugorj fejest a melyvizbe. Fogj 2000 eurot es menj el fel evre kulfoldre, probalj meg megelni, nyelvet tanulni, munkat vallalni. Szervezd meg az egeszet, legyen szallasod, ahol varnak, vergodj el kint egy nyelviskolaba, iratkozz be, lasd el onmagad, szerezz penzt kint. Csinalj olyan dolgokat, amitol kulonb leszel masoknal. A szurke es az atlagos az rossz. Sokterapian kivul sok minden mar nem fog hasznalni, 38 evesen mar melyen berogzult ertekrend van. Nem az a baj, hogy kismacskanak szulettel, mindenki az. De aztan masokbol oroszlan lesz. Keresd a kihivasokat az eletben, minden szembejovo problema egy akadaly, amitol erosebb leszel, ha tuljutsz rajta. Kuzdj, harcolj, nyerj. Ez a sikeres ferfiak eletutja. A probalkozom, feladom, lemondok rola pedig a kisfiuk eletutja.
2021. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!