Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mar nem erdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mar nem erdeklem?

Figyelt kérdés

Baratommal lassan 1 honapja vagyunk egyutt es az elejen ugy harcolt ertem mint meg soha senki. 2x ki is kosaraztam, de o kitartott mellettem es ezzel idovel elerte nalam h fulig bele is szeressek. Az elejen 0-24ben beszelgettunk, ha valamire nem valaszoltam egybol dobott be egy uj temat es nem telt el 1-2 perc es mar valaszolt is, illetve tudta h mikor kelek es direkt felebredt sokkal korabban h az o uzenetere ebredjek…ergo tenyleg megtett mindent ertem es lehet h en voltam a hulye, de 3x megjegyeztem neki h nem kell miattam korabban felkelni meg h aludjon nyugodtan tovabb en is tudok neki reggel irni..illetve az egesz napos beszelgetesre is mondtam parszor h nem kell folyton irnunk meg nem haragszok meg ha edzes kozben nem irogat meg stb.

Naa ra par hettel azt ertem el ezzel h mar nem kell fel miattam korabban, van h en irok neki van h o viszont ezzel sem lenne meg baj, viszont a beszelgeteseink is lerovidultek es van h csak orankent/tobb orankent ir vissza es kozben meg elerheto es ez picit megremisztett engem..masik hatalmas nagy valtozas h eddig minden szava utan irt valami smilet meg csomot bokolt nekem, par napja meg csak 4-5 uzenetenkent kuld valami hangulatjelet, inkabb csak meghosszabitja a szavakat pl eddig “koszi❤️“ most meg “koszii” szoval ez is fura nekem picit es erre ra is kerdeztem es azt mondta h nem mindig van kedve valogatni hozza smilet meg h csak ennyi van a hatterben..aztan erre mondtam neki h “jo csak nyilvan a legrosszabbra gondoltam h mar nem erdekellek vagy nem kellek neked” erre azt irta “nyilvan😂” ami picit rosszul esett mert azt hittem h hosszasan ir majd valami cuki uzenetet meg rak bele csomo szivecsket, de nem..

Lehet h csak en vagyok a bolond h ilyenek miatt idegeskedek, de en annyira beleszerettem h egyszeruen rettegek attol h elveszitem/nem kellek neki tobbet, mert eloben konkretan hercegnonek erzem magam mellette es soha senki nem volt meg ilyen figyelmes velem..

Szerintetek en rontok el valamit a tulzott szeretetemmel vagy mit csinaljak h biztosan mellettem maradjon es o is hasonloan erezzen irantam?

22L


2021. máj. 18. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

te kicsit el vagy kényeztetve úgy látom. nem úgy működik egy egészséges kapcsolat, hogy ő nyalja a segged te meg élvezed. nem elvárni kell.

majd felnősz

2021. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan irhattad volna a tinibe is.
2021. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

1 hónapja vagytok együtt xd

ez azért így elég vicces miért görcsölalsz rajta ennyire?

2021. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

1 hónapos kapcsika és rinyácska hogy nem ircsizik szivecskéket


Drága jó istenem, komolyan siralmas, hogy te egyidős vagy velem és úgy viselkedsz, mint egy 15 éves :(


Én is 22 éves vagyok, 4 éve kapcsolatban, 1 éve összeköltöztünk és most figyelj, van, hogy mikor munkába vagyunk 1 szót se írunk egymásnak :D mert otthon úgyis találkozunk és megbeszélünk mindent, ami fontos. Meg is őrülnék egy olyan piócától mint te, aki elvárja, hogy szivecskézzek meg szmájlikat írjak... amíg az a csóró gyerek kinyalta a segged addig játszottad a keményet, hogy "jaj neked ez nem kell", aztán hallgatott rád, abbahagyta és most ez a baj. Hát mondjuk felkéne nőni és értékelni, ha valaki odavan érted, nem játszani a jégkirálynőt. butus

2021. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Borzasztóan éretlen vagy, az az állapot amit te akarsz kicsikarni hosszútávon teljesen tarthatatlan, arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem ez a fokmérője annak, hogy mennyire szeret. Lazíts, mielőtt elmarod magadtól ezzel a pióca viselkedéssel.
2021. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Hát figyelj... lehet tényleg tini szintű a kérdés, de azért nem biztos, hogy rosszul érzed. Amíg küzdött érted és elérte, hogy beleess, állandóan nyomult. Valószínű tudja, érzi, hogy elérte a célját, most már annyira nem sürgős, nem fontos. Az se biztos, hogy akkor úgy odavolt érted, lehet csak a vadászösztön. Minden esetre nem emojikból fog ez kiderülni. Az, hogy elérhető, de neked nem válaszol, nekem is sokatmondó lenne. Lehet jól érzed, amit érzel.

Inkább a tettekkel, az együtt töltött idővel tudsz pluszt vagy mínuszt tenni mellé, a chat az semmi egy kapcsolat szempontjából.

2021. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeretnéd elrontani? A túlzott szeretettel?"


Nem vagy tisztában azzal, mit jelent a szó...


A szeretet nem szmájlikban meg szívecskékben mérhető! 🥺😩🤗

2021. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!