Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elengednétek a barátotokat házibuliba a kollégáival?

Figyelt kérdés

Tudom, megfogalmazás... inkább úgy kérdezem, hogy nektek nem esne "rosszul?"

Múltkor ugyanis előfordult, hogy párom beült egy teraszos kocsmába a kollégáival, de mivel sokáig dolgozott, ő később ért oda és csak 2 órát tudott velük tölteni (9től 11ig). Ezután írt nekem, hogy nem lenne-e gond, ha még felmennének az egyik sráchoz házibulizni, pár óráról lenne csak szó, aztán jönne.


Végül nem ment el, mert a srác visszamondta, de gondolkozom, hogy ha legközelebb ilyen előfordulna, hogyan reagálnék. Ennél az esetnél is kicsit összeszorult a gyomrom, mert nem ismerem a kollégáit, azt viszont tudom, hogy vele egykorúak és vegyesen fiúk-lányok, mondjuk a lányok nagyrésze kapcsolatban van, mert párat lecsekkoltam fb-on... igen, tudom, ne bántsatok, csak kíváncsi voltam.


Szóval ti hogy reagálnátok? Nektek ez nem lenne túl "sok"?


Alapjáraton bulizós pár vagyunk, mindigis azok voltunk, én is hetente eljárkálok a lányokkal, meg szoktunk kollégákkal csapatépítőzni kocsmákban, de házibulikba nem voltam még.


23L ( 4 éve együtt )


2021. máj. 18. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esne rosszul, bízom benne, különben nem lennék vele. Más a zenei ízlésünk és minden évben elutazunk egymás nélkül külföldre egy-egy kedvenc fesztiválunkra, nekem ez is simán belefér, szóval nem egy házibulin kezdenék el aggódni. Sőt, én ilyenkor azt sem kérném tőle, hogy kérdezze meg tőlem, csak szóljon, hogy később jön és kész. Kinek mi, nekem pont a bizalmatlanság esne rosszul.
2021. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Te ismered a párodat, mellesleg 23 éves nőként tudhatnád, hogy a teljes kontroll nem nyerő egy kapcsolatban, ha meg nem tesz semmi olyat és rosszul esik azt kezeld, mert ha ebből lesz párkapcsolati gond az rég rossz. Egy házibuliba meg többségébe olyan emberek vannak akiket ismer, szóval ha megcsalás lenne, akkor az lenne buli nélkül is nagy eséllyel.
2021. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor bízol benne vagy sem?

Nagyon szar ha azt érzi hogy téged zavar ha ő kikapcsolódik! Ne legyel kontrollmániás.

2021. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Higyjétek el, minden erőmmel azon dolgozok, hogy ne érezze magát "pórázon". Nem akarok uralkodó, kontrollmániás barátnő lenni, kinőttem már azt tizenévesen.

Okot nem adott bizalmatlanságra igazából, nekem maga ez a házibuli dolog kelt fura érzést... valakinek a privát lakására felmenni, összezárva lenni fiúkkal-lányokkal.


De amúgy esélyes, hogy azt vetítem ki az egészre, hogy tudom, hogy 18 évesen egy házibuliban veszítette el a szüzességét egy osztálytársával. Mi 19 évesen jöttünk össze, én voltam a második nő akivel lefeküdt és amúgy a kapcsolatunk teljesen rendben van, eljegyzésre utalgat már néha. Csak frusztrál, hogy anno is lefeküdt valakivel egy házibuliban, most miért ne tenné... tudom, időközben felnőtt, beleszeretett valakiben, de na... :( tuti emiatt érzem ezt.

2021. máj. 18. 20:26
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Az első lépés, hogy felismered, most már csak át kell írnod a hibás gondolatmeneted. Teljesen más úgy elmenni egy buliba, hogy szingli vagy és úgy, hogy van valakid akit tisztelsz és szeretsz. Ha téged nem csalt meg és nem vert át, akkor nincs okod nem bízni benne és tényleg csak projektálsz. A házibulik nagy részén semmiféle szexuális viszony nincs egyébként sem, meg na, szerinted majd pont a munkatársa hálószobájában menne félre? Belegondolni is abszurd, nem?
2021. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Sokszor azért zavarhat egy ilyen probléma, mert a helyében el tudnál képzelni dolgokat, ezen gondolkozz el, hisz ha okot nem adott rá lehet legbelül így érzel és ez a problematika oka.
2021. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy bulizós pár vagytok. Nem gondoltam volna ez alapján... Mi is bulizósok vagyunk és nem is gond ha egymás nélkül találkozunk/bulizunk barátokkal, kollégákkal.

25N

2021. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze... az külön jó, hogy szól előre, mert így mondjuk nem várom feleslegesen.


Még az sem okozott lelki törést, amikor az akkori párom összeült a szaktársakkal ünnepelni a sikeres vizsgákat, közben meg nekünk meg volt beszélve egy kis hancúrozós éjszaka együtt. Fehívott, megkérdezett, hogy gond-e, ha a szaktársakkal ünneppel inkább.

Azzal is úgy voltam, hogy ez nem egy mindennapi alkalom, a szexi estet meg át tudjuk tenni bármikor másik napra.

Szóval ilyesmiért én nem akadnék ki.

2021. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem a párod (egyébként kb. feddhetetlen) előélete miatt érzed ezt, hanem a saját instabilitásod és önértékelési problémáid miatt. Ezt meg a külvilágtól függetlenül, önismerettel (pl. pszichoterápia, pszichodráma stb.) tudod fejleszteni, és érdemes is, mert nagyon terhelőek az ilyenekből fakadó problémák, negatív érzések egy kapcsolatban.
2021. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Elengedném és jó szórakozást kívánnék neki.

Szerintem jobb ha ezt a parádat nem mutatod a párod felé, mert instant szakít veled.

2021. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!