Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nő mindig mondja mi a baja, de a férfi nem figyel oda és amikor a nő már megunta hajtogatni, kezdi el kérdezgetni a férfi, hogy mi a baj?

Figyelt kérdés
Ekkor következik az a rész , hogy a férfiak értetlenül néznek és azt mondják, hogy a nőkön nem lehet kiigazodni...
2010. aug. 24. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb nő ezzel idegesíti a pasiját (sajnos én is), hogy ha már nem úgy néznek rögtön megkérdezik hogy mi a baj vagy esetleg elkezdik nyaggatni. Ez persze a pasiknak nem is jön be. Elég sokszor mondják,hogy a nőkön nem lehet kiigazodni, bár szerintem az egy dolog hogy ők nem tudnak (természetesen ők a racionalitás képviselői). Szóval próbáld korlátozni az ilyen kérdéseket.

:-)

2010. aug. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

most mi a baj?


egyébként mindegy, a nőkön nem lehet kiigazodni.

2010. aug. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem félreértetted, első :) pont hogy a pasi kezdi el kérdezgetni a nőt, hogy mi a baj, mikor látja, hogy mufurc (mert hát hiába mondta el 50x, hogy mi a gond, a ffi meg sem hallotta) :)

Hálistennek az én párom nem ilyen :)

2010. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászóló értelmezte jól a kérdésem:)
2010. aug. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!