Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi fél év alatt kiég?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy 2 éve vagyok együtt egy férfival. Ugyan nem élünk együtt, de 10 percre lakunk egymástól. Az első fél évben szinte nem tudott velem betelni. Folyton szerelmeskedni akart. Viszont fél év után szinte teljesen érdektelen lett. Azóta ha arra várok, hogy kezdeményezzen néha hónapok is eltelnek. Ha pedig én kezdeményezek a válasz legtöbbször az, hogy "Ez most nem fog menni" vagy az, hogy "Már megint azt akarod?" Egyszerűen nem találok semmiféle magyarázatot erre. Olyan mintha klimaxolna, de szerintem ahhoz még nagyon fiatal. Azóta is velem tölti a szabadidejét, ahogy előtte is, de szerelmeskedésre egyszerűen nem tudom rávenni. Ha néha mégis sikerül, szinte látom rajta, hogy csak muszájból csinálja. Én meg lassan megőrülök a kielégítetlenségtől. Azt ne ajánljátok, hogy szolgáljam ki magam, mert nem magammal akarom csinálni, hanem a párommal.

Azt nem hiszem, hogy fáradt lenne, hiszen ugyanabban a bankban dolgozunk mind a ketten, majdnem ugyanaz a munkakörünk. Nekem még a munka után bőven lenne rá energiám. A munkahelyünkön semmi változás nem történt ami indokolná. Én 33 vagyok, ő pedig 36. Úgyhogy szerintem a kora sem megfelelő indok rá. Ennyi idő alatt kiégett volna? Van valami ötletetek?


2011. nov. 15. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kiégett, egyszerűen csak rád unt és másnál keresi kalandot.
2011. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nők lapja Psziché újságban (mostani: október-novemberi szám, az elején egy picibaba van "gólyahordókában) éppen ez az egyik téma. A cikk címe: Miért nem akar a férfi szexelni? Nagyon érdekes és megdöbbentő is egyben. A többi cikk is, de most téged ez érdekel. Olvassad el, talán segít.
2011. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha rám unt, akkor miért velem tölti a szabadidejét? Akkor nem mással lenne?
2011. nov. 15. 16:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Izmael köszönöm, a mostani számot éppen nem olvastam még, de meg fogom venni.
2011. nov. 15. 16:59
 5/12 anonim ***** válasza:

:))) Komolyan kérdezed? Ne légy már ennyire naiv!

Mert nálad a lelki háttér nálad meg van, viszont nem jelentesz számára testileg kihívást.

2011. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most akkor mi kell neki, lelki háttér vagy testi kihívás? Ha megvan neki a lelki háttér, akkor miért nem ad is érte valamit cserébe? Vagy így már nem érdemlek semmit?
2011. nov. 15. 17:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mond el neki, hogy neked mi a problémád, és nyíltan kérdezz rá a miértekre. Tudod az egész így csak egy találgatás.

2011. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a parod sexualis zavarral küzdhet. Menjetek el szakemberhez, vagy õ menjen el.
2011. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Arra már én is rájöttem, hogy megkérdezzem tőle. Csakhogy nem lehet vele beszélni, ugyanis nem tud válaszolni rá. Csak annyit mond, mint már írtam, hogy ez most nem fog menni, majd máskor. Okot pedig egyáltalán nem mond. De van, hogy csak úgy szó nélkül faképnél hagy. Azért tettem fel a kérdést, hátha más is volt már hasonló helyzetben, és tud valami elfogadható indokot arra, hogy ilyen hirtelen megváltozott.
2011. nov. 15. 17:14
 10/12 A kérdező kommentje:
17.10. Ez jó öltet, csak az a baj, hogy amikor eltörte a lábujját, akkor is csak kényszerrel tudtuk orvoshoz vinni. Úgyhogy az, hogy magától vagy velem eljöjjön, teljes képtelenség.
2011. nov. 15. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!