Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiak a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ne ertsetek felre nem a penzen van a hangsuly, de biztosan lesznek olyanok akik meg ennek ellenere is megkegyzeseket fognak tenni.


Szoval, mikor osszejottunk es azt kovetoen sok sok honapig egy evig is, elo volt az adva nekem hogy a parom “megvesz kilora”.

Nem koveteleztoem, es nem voltak soha elvarasaim kesobbiek folyaman sem, nekem itt ebben van gondom hogy ugy erzem “hazudott.”


Eleinte sokat mentunk erre arra randizgatni, elmentunk ebedelni, fagyizni, kirandulni amik nagyon nagyon jo dgok voltak :) En ezt mindig mas formaban “adtam vissza”- anyagilag vagy kedveskedtem neki vissza. Na de nem is ezen van a hangsuly.

Egy ido utan valahogy ez a hozzaallasa nem kopott meg “hogy meg vesz kilora” de megis mikor mas esetben a sajat dolgaira penzt kellett volna elovenni, beszelt rola beszelt rola de vegul nem lett belole semmi. ( elromlott az autoja, es felevig mondogatta nezegette a masikat) de vegul nem vett ujat ami szamomra azert szokatlan mert ugye itt ennyi penzem amott amannyi penzem van es eleg sokrol beszelunk - sokat is dolgozik - de ismerek ilyen embert akinek konkretan tudom az anyagi helyzetet es a Parom hasonlokepp emlitette az ovet - o maskepp allt az ilyen dolgokhoz. (De hogy konkret peldat emlitsek tobb tiz milliorol meg egyes munkaesetekben tobb mint szaz milliorol beszelunk es akkor 1,5 millio forintos autot felevig hanytott vetett amibol nem lett semmi.)


Aztan en munkanelkuli lettem es termeszetesen mikor maskor ekkor jonnek egyszerre mas gondok is, az en kocsimba is elromlottak dolgok, es igy ne jarjak vele amugy ne jarjak vele, baleset veszelyes beteg leszek stb ment az aggodas- de muszaj voltam menni es amig ki nem kecmeregtem ettol es gyujtottem ossze penzt ra megcsinaltatni addig ez is csak mondogatva volt stb.

Vagy peldaul dobalozik itt “mi 50 ezer forint “ vagy mi “ felmillio forint” aztan egy ev mulva pedig amit kozli hogy ne felejtsem el ezt meg ezt kifizetni mert o vette meg.

Es ebbe megint az esett rosszul, hogy soha nem felejtettem el, hanem ahogy en lattam mivel egyutt elunk annak fuggvenyeben vettem neki dolgokat amire szuksege volt ruha, kaja stb 150% az o kis rendeljezeseire alltam es nem voltam rest akar szo szerint menni is utalna es csunyan szolva a feneket is kinyalni o pedig ezt nem is utasitotta vissza.

En soha nem reszletestem a rakoltott penzt soha nem tudnek igy elni es soha nem is voltam ilyen de ezt o is tudja mert mondtam is neki mas emberek peldaibol korabban hogy nekem ez sok es en nem vagyok anyagias hogy raszamolgassak a masikra, ha van 20 ezer forint akkor abbol a masiknak szeretek oromet okozni.


Sok sok ilyen peldat reszletezhetnek de szerintem aki ebbol megertette az ennyibol is megertette.



NEM az a bajom hogy most en ram mit kolt nem kolt, mert mindenem meg van vagy meg lett amire szuksegem volt, hanem az hogy ott erzem magam atverve hogy milliomosnak allitja be magat akinek a penz nem szamit, meg edesanyamnak is ugy allitotta be magat hogy o utana doglenek a csajok a penze miatt ( amit a mai napig nem ertek de azota sem kerdeztem nala ra h ez megis mi ??? )


De! Mindezeken felul miota rajottem arra hogy csak nagyot mondo hari janos, de szeretem ennek ellenere is, feltrkrnykedik nagyon nagyon durvan es foleg olyasfajta emberekre akik sikeresebbek nala, meg emlites szintjen is mert a munkajabol kjfolyolag sok esetben jart jartunk tehetos embereknek..



Az utobbi idoben is sok lett ez a ki ha en nem, de ram ram szamolt dolgok, es kicsit most megtorpantam mert megingott benne a bizalmam hogy ilyenbe minek hazudott nekem vagy minek jatsza nekem ezzel magat ha tudja hogy ezek ha eleinte nem is de kesobb nyilvanvaloan nem vagyok hulye es tudom hogy nagyokat szeret mondani?

Arrol nem beszelve hogy iszonyu feltekeny lett, engem pedig ha tehetne egy toronyba zarna. (Dekorativ no vagyok es a lehetosegeimhez mindig szerettem es szeretek is nokent magamba invesztalni szep ruhaval, fodrasszal stb.:) )



Remelem ertitek a gondomat es nem tudom hogy ezt en fujom nagyra vagy mi a velemenyetek errol?

Errol meg kulon nem esett szo parommal de alkalamat fogok talalni erre hogy ezt megbeszeljuk, mert nekem ez jelentos gond hogy “hazudott az en ertelmezesemben.. Es tovabbra is kodosit elottem stb.. meg ha penzrol is van szo.. en elotte teljesen nyilt vagyok.


Koszi, 27 eves vagyok 😊


2021. máj. 19. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele? Ez az ember nem szeret igazán.
2021. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Huu hát elolvastam. Most nekem az nem teljesen tiszta, hogy valóban sok pénze van, vagy csak kamuzik ezekről? De nekem már ezeknél a ködösítéseknél, meg kontrolláló féltékenykedésnél bukna a dolog. Attól meg amit anyukádnak mondott szekunder szégyenérzetem lett. Ugyan nincs gyerekem, de betolna egy ilyet a lányom pasija eléggé a kiröhögném. Összességében szerintem a lovagod egy komplexusos ficsúrka, és nem vagyok benne biztos, hogy jó lóra teszel vele hosszútávon.
2021. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok pasi el van tévedve attol is, ha csak vesz egy fagyit is, hogy ő érzi magát a Janinak a kapcsolatban es mintha kitartaná a nőt.


En is ezzel szívok jelenleg.

Egyetlen egyszer bevásárolt és masnaptol kérdezgette hogy kihasználom e, meg ugródeszkának veszem e. Mert szerinte ő épít engem. És mindemellett neki valóban is van rengeteg pénze.


Nekem nagyon nem jön be ez a stílusuk, hogy bezzeg ő mennyit segít (valójában semmi ténylegeset, nem építő.),nés elvárják azt is, hogy egy virágért cserébe az egekig magasztaljam hogy kegyeskedett adni meg értékeljem és boruljak előtte le.


Kíváncsi vagyok én is a megoldásokra.

2021. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de nem volt türelmem átverekedni magam ezen a borzalmas helyesíráson, érthrtetlen és hosszú.


Írd ki normálisan közérthető formában hogy most mi is a bajod?

2021. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

A magyar férfiak 80%-a ilyen. Meghív egy fagyira vagy elvisz egyszer étterembe és már azt hiszi, hogy eltart téged. Rendszeresen fel is hozza, hogy milyen ajándékod épp mennyibe került, ha vesz valamit nagy ritkán. Pedig az eltartás ott kezdődne, hogy állja minden költségedet, vesz neked autót stb.


Ezért sem kell már magyar pasi, spúrok és nagyképűek. Én otthagynám a helyedben. Mellesleg aki hangoztatja, hogy sok pénze van, annak nem szokott lenni.

2021. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egy olyan peldat is tudok hozni hogy volt egy nagyobb penzugyi gondom tomb szaz ezer forint, nem kertem de segitett, es en ezert nagyon nagyon halas voltam( attol fuggetlenul hogy tenylegesen nem kezdtem el neki torlesztgetni x tiz ezressevel nem felejtettem el neki) de egy veszekedesunk alkalmaval ram kiabalta.


Es mondom nem ez esik rosszul, mert a penz az penz, csak akkor ertelmesen beszeljuk meg hogy ez kolcson!!! Van es szamitsak erre es mindekozben hallgasdam azt hogy igy a milliok meg amugy a milliok, ha aztan nekem nagyon sok 40 ezer forint is egyes dolgokra, o meg azt mondja en vagyok a gusztustalan mert 40 ezret elkoltok kette szedve ket dologra 20-20 ezer forintos holmira, de pl mar ha az automat meghuztak inkabb hanyom vetem mig a fenyezesi problemat megcsinaltatom.

2021. máj. 19. 08:33
 7/15 A kérdező kommentje:
Mig munkanelkuli voltam, fizette a kajat, stb minden hetkoznapokkal jaro dolgot, de azt is ugy hogy annyi penzt adott amennyit mondtam, es egy atlag bevasarlas naponta kb x ezer forint fozessel meg hetkoznapokhoz szukseges dolgokkal, annyit is adott, de ha tobbet kertem mert mondtam mire kell ket veglet volt- vagy az h mire kell ennyi, es elmgayaraztam, de ideadta, vagy pedig miert magyarazkodok (a korabbi peldabol kiindulva nyilvan) ha ennyi kell ennyi kell. Nem jartam el edzesekre, nem jartam el kormoshoz, amig nem tellett ra a sajat penzembol, de volt mikor mar legatyasodott a kormom (sajnos problemas es nagyon csunya ha nem jarok manikuroztetni) volt hogy mondta h nez ki a kormom es menjek el kormoshoz, mikor mondtam h nyilvan azert nem megyek mert nincs ra penzem es nem szivesen kerek, felhaborodva a legnagyobb melegszivusegevel adott ra valot.
2021. máj. 19. 08:40
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
Te is, ő is anyagiasak vagytok. Műköröm, új kocsi stb. Jól egymásra találtatok.
2021. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mikyen uj kocsi? Milyen mukorom?


De mindegy szamitottam ra ahogy az elso sorban is ezzel kezdtem hogy lesznek ilyenek mint te.


A leirtakbol kene velemenyt irni a helyzetrol, nem az hogy te kolostorban elsz, es egy szelet csokoladet is sajnalsz magadtol. Nem Rolad van szo 😊

2021. máj. 19. 08:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Oke, de miért maradsz ebben a kapcsolatban? Nem kötelező.
2021. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!