Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért ilyen, mit jelent ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért ilyen, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott a párom. Most lesz egy nagyobb évfordulónk, és szerettem volna neki kedveskedni egy ajándékkal,így kicsit félre raktam a fizumbol hogy megvegyem neki amit már 1000 éve szeretne. A lényeg hogy kiderült az egész, lényegében kierőszakolta hogy elmondjam az egészet, és az volt az utolsó mondata hogy nekem nem kell spórolni ő rá meg ne is vegyek neki semmit.Annyira szarul esett, hogy többször majdnem elsirtam magam a kocsiba, csak nem akartam előtte..Utána be be szologatott hogy ő most gyűjt,nem lesz pénzünk.. Stb.Az benne a legfájóbb hogy észre se vette mennyire megbántott, én mondtam neki hogy ez mi volt? Nincsenek anyagi nehézségeink, sose volt abból gond ki mire mennyit költ, közös kassza van, de ez?!?Azt mondta hogy én mindent a szívemre veszek, ne legyek már ilyen érzékeny.???? Szivem szerint vissza is mondanám az ajándékát, még péntekig van rá módom.

2021. máj. 19. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy gyökér,visszamondanám,nem érdemli meg.Szeret egyáltalán?
2021. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, jó lenne kicsit több infó.


"nekem nem kell spórolni ő rá meg ne is vegyek neki semmit."


Ki a ffi, ki a nő? Ha te vagy a nő, nem lehet, hogy azért mondta, mert ő ffi létére kínosan érzi magár, hogy ennyit spóroltál egy drága ajándékra?


" ő most gyűjt,nem lesz pénzünk"


Lehet mégis ő úgy érzi, hogy eddig voltak anyagi gondjaitok, és ezt most az ajándéknak tulajdonítja.


Szerintem elég bunkó volt a párod, de ennyiből most nem tudom megítélni a helyzetet. Ahhoz róla is többet kéne tudni milyen ember, mit szeret, stb.

Meg kéne próbálnod beszélni vele, mondd el neki hogy érzel és ő mit gondol. Egyébként azt is megkérdezheted, hogy visszamondd-e az ajándékot, ha ennyire kialadt miatta. Azt azért tedd hozzá, hogy te csak örömet akartál szerezni neki.

2021. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, eszembe jutott valami a spórolós részről, és szerintem ez elég kézenfekvő magyarázat.

Az nem lehet, hogy ő nem tud/akar neked venni semmit, vagy semmi hasonló értékűt? Emiatt meg frusztrált lett, hogy nem tudja viszonozni.

2021. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hangsúly és helyzet sokat változtathat ezen, de az alapján amit mondott, csak jót akart: nem akarja, hogy miatta magadtól megvonj dolgokat. Szerintem korrekt. Egy egyszerű ajándék elég lett volna neki.
2021. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én visszamondanám.


Előfordul, hogy az ember kellemetlenül érzi magát egy nagyobb ajándék miatt, és tényleg elég lenne neki egy apróság is, de azt is lehet szépen közölni. Nem az, hogy még beszólogatok... Kedvesen, normálisan úgy kell mondani, hogy: "Köszönöm, nagyon meghatottál és aranyos vagy, de nem szeretném, hogy ennyi pénzt költs rám. Tudod, hogy egy csokinak is ugyanúgy tudok örülni!"


Esetleg még azt tenném a helyében, hogy igyekeznék később hasonló értékű ajándékkal viszonozni.

2021. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt vagyok akkor én!

Talán meg tudom értetni veled.

Nem szeretem az ajándékokat.

En praktikus vagyok.Megveszem ,ami kell magamnak.Ami meg nem fontos,azt elhalasztom.Inkább neki veszek dolgokat.De nem ajándékot!Az én szótáramban az ajandék valami kitüntetett alkalomra szól.Ha fontos adni,akkor elvárod,hogy kapj is.Ez meg cserekereskedelemmé sílányítja le az egészet.Mert mindig ott lesz,hogy ki a soros,és mikor!Valami olyan alkalomra szól,ami a többi hétköznap fölé emelkedik.Viszont én nem akarom,hogy a hétköznapjaim kevesebbet érjenek,mint egyes jeles napok.Hanem mindennap legyen kitüntetett.Ezért van az,hogy nincs ajándék!Van gondoskodás,törődes.Hétfőn,

május 12 én,télen,szombaton,random akármelyik napon.

Egyedül a kiskorúaknak nézem el az ilyen ajándékosdit.Mikor nekik veszünk vmit.

Aki ismer,az pontosan tudja,hogy ezt komolyan is gondolom.

Aki meg nem,az lehet besértődne!

2021. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!