Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani szeretnék a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék a pasimmal, de nehéz mert zsarol hogyan tennék ti, ha a pasi így reagál?

Figyelt kérdés

39éves pasival szeretnék szakítani, mert úgy érzem kihasznál, nem becsül meg, és csak szavai vannak irántam de semmi tett benne. E mellett másképpen gondolkodunk az őszinteségről is, míg én a teljes őszinteséget vallom, nincs se körítés se mellé magyarázás se sumákolás vagy igazság elferdítése, ő nem ilyen, csont nélkül le tagad dolgokat majd neki áll feljebb, ha számon kérem ez most miért jó?


Fel járogat hozzám, úgy hogy ő róla az anyja gondoskodik, én saját magamat tartom el, és mindent meg nézik mire költöm a pénzemet hogy 30napból 30napra jusson. Ha nálam eszik, nem eszi meg a tányéron lévő adagot meg hadja ami a kukába kerül mert miért ennék utána? És ezt pocséklásnak tartom, és nem segít nekem semmiben sem be, hanem csak rajtam akar lógni, és ha korog a gyomra akkor nem akarok olyan bunkó lenni hogy el zavarjam haza hogy othon egyen. Magára minőségi dolgokat költ, rám viszont 7honapja ismerem és lóg velem, olcso vackokkal szúrta ki a szemem, míg én ezüst láncot adtam neki oda medállal mert én más értéket képviselek ha valakit szeretek, nem filléreskedem vele szemben. Ha sex vele el megy, de számomra a lelki dolgok és a korrektség egymással szemben fontosabb mint a sex. Nem értem velem szemben miért bánik így, holott arról panaszkodott hogy egy nála idősebb nőt szinte a tenyerén hordozta és nem akart vele így se össze jönni, viszont volt annyira bunkó hogy ódákat mondott mennyire jó szűk volt annak a nőnek a puncija és hogy mennyire jól tudta neki be kapni, csak azóta nem akar vele le feküdni az a nő amióta kivették neki a méhét egy daganat miatt.


Amikor szakítani akarok vele, azzal zsarol meg öli magát, és engem fog érte egy bucsú levélben okolni, és hogy othagyja a munkáját és nem eszik majd miattam és el kezd sírni és zsarolni hogy ezzel őt tönkre teszem teljesen,és majd képeket küld rólam az ismeröseinek hogy én miattam van nagyon rosszul lelkileg meg ilyenek. Pedig én vele nem vagyok boldog, mert nem érzem magam mellette se nőnek se annak hogy értékelve lennék, és inkább lennék szingli mint egy ilyen embernek a barátnője.



#szakítás#zsarolás#passik#nők#meg oldás#terv
2021. máj. 19. 15:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

XDDDD


Soha nem tenné meg egyiket sem, ezt csak azért mondja h a bűntudatod ragasszon hozzá.

2021. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Szakits vele nyugodtan. Nem fogja magat megolni. Ha meg igen, a leirasod alapjan nem kar erte.
2021. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

"Amikor szakítani akarok vele, azzal zsarol meg öli magát" Nem látom a problémát.


Olvasd el Eric berne: Emberi játszmák c. könyvét. Később is jól jön a benne leírt tudás.

2021. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
És azt se értem, velem szemben miért bánt ennyire rosszul, mással meg miért bánt jobban.
2021. máj. 19. 15:13
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tennék, hogy kiadnám az útját. Élősködjön tovább az anyján. Úgysem öli meg magát, ha meg mégis, nem gondolom, hogy fel kéne adnom a saját életemet miatta.
2021. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogja megtenni, nyugi. Aki tényleg öngyilkosságot fontolgat, az nem "haknizik" vele. Sajnos tudom, a családban nemrég történt ilyen. Csak manipulálni akar és ha most hagyod és vele maradsz, nem szabadulsz tőle soha.
2021. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem igazán értem miért nem dobod ki mint macskát szarni.

Nem fogja felkötni magát, ha meg mégis akkor nem nagy veszteség a világnak.

Ne vergődj már. Dobd ki a francba!!!!

2021. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Ott kell hagyni az ilyet. Mentalisan instabil, parkapcsolatra alkalmatlan. Az olyanok, akik ongyilkosok lesznek, azok csondben megcsinaljak, nem pedig nagydobra verik. Szoval en a joszandekom jeleul adnek neki egy kotelet, hogy gyorsan kosse fel magat, mert szakitani akarsz, jobb elobb, mint soha. Nyilvan nem fogja megtenni, ez csak egy atverem a buta libat tipusu zsarolas.
2021. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Dobd ki nyugodtan, nem fogja megölni magát. Az alapján ahogy viselkedik, te tényleg elhiszed, hogy szeret? 😃
2021. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Ne légy buta ! Dobd ki.!
2021. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!