Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani szeretnék a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék a pasimmal, de nehéz mert zsarol hogyan tennék ti, ha a pasi így reagál?

Figyelt kérdés

39éves pasival szeretnék szakítani, mert úgy érzem kihasznál, nem becsül meg, és csak szavai vannak irántam de semmi tett benne. E mellett másképpen gondolkodunk az őszinteségről is, míg én a teljes őszinteséget vallom, nincs se körítés se mellé magyarázás se sumákolás vagy igazság elferdítése, ő nem ilyen, csont nélkül le tagad dolgokat majd neki áll feljebb, ha számon kérem ez most miért jó?


Fel járogat hozzám, úgy hogy ő róla az anyja gondoskodik, én saját magamat tartom el, és mindent meg nézik mire költöm a pénzemet hogy 30napból 30napra jusson. Ha nálam eszik, nem eszi meg a tányéron lévő adagot meg hadja ami a kukába kerül mert miért ennék utána? És ezt pocséklásnak tartom, és nem segít nekem semmiben sem be, hanem csak rajtam akar lógni, és ha korog a gyomra akkor nem akarok olyan bunkó lenni hogy el zavarjam haza hogy othon egyen. Magára minőségi dolgokat költ, rám viszont 7honapja ismerem és lóg velem, olcso vackokkal szúrta ki a szemem, míg én ezüst láncot adtam neki oda medállal mert én más értéket képviselek ha valakit szeretek, nem filléreskedem vele szemben. Ha sex vele el megy, de számomra a lelki dolgok és a korrektség egymással szemben fontosabb mint a sex. Nem értem velem szemben miért bánik így, holott arról panaszkodott hogy egy nála idősebb nőt szinte a tenyerén hordozta és nem akart vele így se össze jönni, viszont volt annyira bunkó hogy ódákat mondott mennyire jó szűk volt annak a nőnek a puncija és hogy mennyire jól tudta neki be kapni, csak azóta nem akar vele le feküdni az a nő amióta kivették neki a méhét egy daganat miatt.


Amikor szakítani akarok vele, azzal zsarol meg öli magát, és engem fog érte egy bucsú levélben okolni, és hogy othagyja a munkáját és nem eszik majd miattam és el kezd sírni és zsarolni hogy ezzel őt tönkre teszem teljesen,és majd képeket küld rólam az ismeröseinek hogy én miattam van nagyon rosszul lelkileg meg ilyenek. Pedig én vele nem vagyok boldog, mert nem érzem magam mellette se nőnek se annak hogy értékelve lennék, és inkább lennék szingli mint egy ilyen embernek a barátnője.



#szakítás#zsarolás#passik#nők#meg oldás#terv
2021. máj. 19. 15:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Na és?? Egy hülyével kevesebb. :D
2021. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor távoltartási végzézt is kérj miatta, ha szakítasz ésszereltess fel ideiglenesen egy álkamerát a bejárati ajtóra.
2021. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen és határozottan közlöd vele, hogy vége. Én tapasztalatból írom, hogy #15 tanácsát csak akkor fogadd meg, ha szemrebbenés nélkül tudsz hazudni, mert ha nem, azt egyből kiszúrja az ilyen beteg állat, és abból könnyen verekedés lehet. Ne hagyd magad, rakd ki ridegen, érzelemmentesen, és tedd hozzá, hogy feljelented, ha zaklatni mer. Ha öngyilkos akar lenni, kösse fel magát.
2021. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyennel fenyegetőzik, sose csinálja meg. Ahhoz túlságosan szereti a rongy életét. Ha nem rakod ki még ma, akkor már bocs, de te vagy a hülye. És mivel ezt látja rajtad, azért használ is ki gátlástalanul.
2021. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az exem ezzel zsarolt akkor az elején még próbáltam hatni rá, de a végén úgy felcseszte az agyam, hogy azt mondtam neki "Rendben, megy egyedül is vagy esetleg adjak pár méter kötelet? Ezen ne múljon." és utána letiltottam a búbánatba. Utána még próbálkozott de már nem hatott, nem vállalok felelősséget az ő döntéseiért.

Eltelt sok sok év, azóta is él és virul, csak már mást terrorizál.

2021. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
25-ös válaszoló, akkor ezek szerint sok ilyen beteg zsarolos ember van ezek szerint. És csak erős személyiség bír el az ilyenekkel.
2021. máj. 19. 15:57
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
26 Hidd el, ez után a zapasztalat után te is meg fogsz erősödni. Kitartás, ne hagyd magad, egyetlen ember életéért felelsz, a sajátodért!
2021. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

"És csak erős személyiség bír el az ilyenekkel."

Remélem, ez nem egy kifogás, hogy vele maradj.


A helyzethez fogsz erősödni. Szakítasz vele, és utána büszke lehetsz magadra, amiért tettél a saját életedért, és nem lettél az ő kis játékszere/kapcája egy életen át!

2021. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Zárcserére hivatkozva vissza kérem tőle a kapukulcsot, hogy ne tudjon a bérházba be jutni, miután szakítok vele. És miután a kezemben a bérház kapukulcsa akkor mondom ki hogy nekem ez az egész nagyon nem megy vele, mert nagyon boldogtalan vagyok vele, próbálkozzon másnál.
2021. máj. 19. 16:18
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ha sex vele el megy, de számomra a lelki dolgok és a korrektség egymással szemben fontosabb mint a sex. "

Ahogy látom még a szex sem fergeteges vele.

Neki meg a szex a fontosabb veled. Az idősebb nő ugye már nem hajlandó neki széttenni, te igen, és még el is halmozod mindennel. Persze, hogy zsarol. Kész főnyeremény vagy neki.

Hagyd a fenébe ezt az olcsó janit. Vannak ettől különb férfiak, akik úgyis viselkednek. Nem is értem minek jársz még össze vele, amikor testileg sem kielégítő neked.

2021. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!