Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kéne, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne, de hogyan?

Figyelt kérdés

26 éves lányként összejöttek egy 19 éves fiúval (valahol már ez se természetes), megfogott az akarata, hogy bárhogy tiltakoztam mindíg jött és lelkesen udvarolt. Hamar össze is költöztűnk (kapcsolaton kívüli dolgok miatt) és az elején minden jó volt. A szülei rengeteget segítenek nekünk anyagilag is, családi dolgokban is. Ő Lelkes is volt, élt benne a tenni akarás (szex után 2óráig). Viszont, ahogy telt az idő úgy romlott minden. Eljutottunk oda, hogy már nem tudtam rávenni magam a szexre, csak azért, hogy csináljon valamit a ház körül(pl fűnyírás) a végére az egyetlen kommunikációnk a veszekedés volt. Szex is csak akkor volt mikor menekülni akartam az újabb veszekedés elöl. Nem beszélgettünk, nem csináltunk semmit se. Nekem a házicseléd szerep jutott jobb híján, a legkevesebb veszekedés reményében, de ez se volt elég, így is mindíg volt min összevesznünk. A végére odáig fajult a helyzet, hogy nem beszélgethettem a barátaimmal, a családommal , és az ő családtagjaival se, se szóban, se írásban. Egyik helyiségből ha kimentem jött utánam, minden másodpercembe a nyakamon volt cifrázva 10 percenkénti szexpróbálkozással. Egyik nap kiborultam és szakítottam, de el nem költöztem, mert anyagilag én nem engedhetem meg, ő viszont nem akar visszamenni a szüleihez(akik szintén nem akarják visszafogadni) megbeszéltük, hogy lakótársak leszünk, amíg nincs hova mennem. Ez sajnos nemigen tartható a részéről, mert kitalálta, hogy vissza akar kapni és ezért mindent megtesz. Azóta is kierőlteti, hogy kézenfogva járjunk, hogy puszit adjak, vagy adjon, az ölelést, a masszírozást, a szexet, mindent. Én meg hülye fejemmel, belemegyek, hogy ne legyem vita. Hiába szakítottam, még így se jó, de hova mehetnék, mikor rá kell költenem minden pénzem?!


Ó, a legizgalmasabb részt kifelejtettem: Hazudozik mint a vízfolyás, egy igaz szava sincs (pl.: Súlyos beteg, rengeteg barátja van, imáták őt a suliban.....)


Szerintetek hihetek neki milliomodjára és próbáljuk meg rendbe hozni, vagy mozgassak meg minden követ, hogy elkőltözhessek?



2017. aug. 12. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Költozz el, amint tudsz. Rossz emberrel kezdtél, eröltet dolgokat, hazudik.. ez már önmagában ok arra, hogy elhagyd. Esetleg a szüleidhez nem tudsz visszaköltözni? Ha tied a lakás, rakd ki. Mindenképpen légy határozott mert úgy tűnik nagyon sokat tűrsz el és ez nem egészséges. Ne hagyd magad, szakíts és kész. Akaratod ellenére úgysem kényszeríthet szexre, az már erőszak.. Inkább egy nagy veszekedés mint rengeteg ideig tartó terror.

25/N

2017. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Együtt béreljük. Szakítás esetén megállapodás szerint ő megy, mert neki van hova, én maradok, mert nekem nincs hova mennem. De nagy megoldás nem lenne, mert a szülei a szomszédaink
2017. aug. 12. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ne hülyéskedj. Hogy lehet ennyire gyenge az akaratod te leány ? Még csak nem is ő tart el, hanem te költöd rá a pénzed, amiből tovább léphetnél. Nehogy már azért dugsz, hogy ne hisztizzen a gyerek, mert még ha lakhatásért csinálnád. Ints be a kisgyereknek, aztán rúgjon a falba. Nem is értem, hogy egy ilyen kis takonygerincűnek hogy van barátnője. Ébredj már fel és állj a sarkadra.

31/f

2017. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek az embernek a helyedben nem hinnek el semmit. Egy jo nagy verest erdemelne. Szerintem akarhogy oldd meg de koltozz el. Csak 1 eleted van, ne erre gorenyre pazarold.
2017. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél gyorsabban keress másik albérletet, lakózárssal. Sokan keresnek úgy albérletet, adj fel hirdetést, írd ki a helyi fb csoportban stb, meg te is nézz olyan hirdetéseket ahol albérlőtársat keresnek. Minél hamarább szabadulj meg tőle, meg állj már a sarkadra és küldd el a búbánatba. Most tényleg azért szexelsz vele, hogy ne legyen veszekedés? Ne már...
2017. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen gyenge akarattal es tartással nem fogsz tudni szakítani. Kicsit gondolkozz el az életeden és embereld meg magad.
2017. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amint tudsz menj máshová, akár, lakótársnak is lehet menni, több helyen láttam én is hasonló hirdetést. Viszont amíg keresel másik helyet magadnak, addig se költsd rá a pénzed és ne engedd, hogy kezdjen veled. szereld le amint próbálkozik.Amíg a helyzet nem változik, persze, hogy jó neki így. Arany élete van. Van nemi élete, van hol aludnia, van aki elvégzi a házimunkát és még a költenie sem kell.
2017. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!