Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező e szakítani?

Figyelt kérdés

Ha én nem akarok gyereket ő viszont igen?

Nekem jó így ezt az elejétől fogva meg is mondtam neki hogy utálom a gyerekeket.

Ha 5 év alatt nem értette ezt meg az az én hibám?


27F 29N



2021. máj. 19. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez pont egy olyan téma, amiben nincs kompromisszum. Neki nem kellett volna arra várnia, hogy hátha meggondolod magad, mint ahogy neked sem szabad azt elvárnod, hogy ő mondjon le erről a vágyról.
2021. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kötelező az túlzás, addig húztok egy értelmetlen kapcsolatot és pazaroltok időt, ameddig akartok. A ti életetek.
2021. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd becsúszik a gyerek és el is dőlt a kérdés.
2021. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Nem fog most szakítottunk mert elkezdte hándálgatni hogy miattam nincs gyereke én meg dühömben szakítottam vele.
2021. máj. 19. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ez történt, de sajnos ez ilyen. Nincs kompromisszum
2021. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel leginkább az ő idejét pazarlod, de neked sem jó, hogy a fiatalságod egy halálra ítélt kapcsolatban tartod.
2021. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy "kötelező szakítani", de ha ilyen életkorban egy ennyire alapvető kérdésben, amiben a jellegéből adódóan nem lehetséges a kompromisszum, nem értetek egyet, akkor nincs jövője a kapcsolatnak, és csak értelmetlen időhúzás, főleg annak, aki szeretne gyereket.


Ha az elejétől őszinte voltál ebben a párodhoz, akkor nem a te hibád. Ha neki nem volt ereje meglépni korábban a szakítást, vagy azért, mert reménykedett benne, hogy megváltozik az álláspontod, vagy bármi másért halogatta, akkor most neki is segítettél azzal, hogy te meghoztad ezt a döntést.

2021. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. köszönöm szépen.
2021. máj. 20. 08:27
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem a te hibád.Viszont annyi eszed neked se volt,hogy felfogd:Aki gyereket akar,az nem fogja ezt csak úgy félrerakni.Még jó,hogy nem vártátok tovább.

Azt meg nehezen tudom elképzelni hogy az 5 év alatt egyetlen egyszer sem adta jelet annak,hogy szeretne gyereket.

Vagy te nem figyeltél elégge ezekre a jelekre.Pld mikor gyerekek közelében volt,vagy valakivel erről beszélgetett stb.

Mindketten elb...tok egy csmó időt.Azaz felfogas kerdése,mert biztos jó 5 évetek volt,csak éppen semmi jövője nem volt az első perctől kezdve.

2021. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. “Azt meg nehezen tudom elképzelni hogy az 5 év alatt egyetlen egyszer sem adta jelet annak,hogy szeretne gyereket.”


Mint azt a kérdésben írtam is adta jelét évente 2-3szor szoba került én ilyenkor megmondtam hogy nem akarok mert utálom a gyerekeket.


Szerintem nekem nem felelősségem hogy ő úgy gondolta hogy ez majd megváltozik nekem jó volt ez az 5 év így a többi az ő dolga szerintem.


Amúgy tudtommal több nő akar gyereket mint férfi tehát a végén valaki így is úgy is hoppon marad.

2021. máj. 20. 13:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!