Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak szórakozott/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szórakozott/szórakozna velem?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt rámírt egy srác, hogy én is Szekszárdi vagyok-e, mert feldobott neki többször fb ismerős ajánlásnak, sokszor látott és gondolta rám ír. Egy városban lakunk és a srác régóta egy picit tetszett nekem így látásból, mindig láttam párszor az utcán. Viszont lassan 4 éve, hogy távkapcsolatban élek, és az a srác aki rám írt elhívott egy találkozóra. Elfogadtam a meghívást és elmentem. Nagyon sokat beszélgettünk. Már az első találkozásnál közvetlen volt( ami nem is baj), puszival üdvözölt, aztán ahogy elmélyedtünk a beszélgetésben, folyton ölelgetett, átkarolt, a hátamat simogatta, a derekamra tette sokszor a kezét, megbotlottam ő egyből elkapott és megtartott, hátulról ölelgetett, puszilgatta a fejem, majd emelgetett és finoman a fenekemre terelte az egyik kezét amikor letett és tök szorosan tartott. Az arckifejezésén nagyon úgy tűnt mint aki megakart volna csókolni, pedig tudta, hogy van valakim.Zavaromban már nevetgélve próbáltam terelni a dolgokat.Most is zavarba jöttem.. Összevissza írok mindent 😅

Szóval ez a találkozás egy kicsit megingatott érzelmileg. Most húz a szívem hozzá is mivel tetszett már régóta és most, hogy megismertem,egyszerűen érzelmileg egy káosz vagyok, nem látok tisztán. Nem tudom eldönteni, hogy csak egy dugásra kellenék vagy évekre maga mellett tartana.

Nagyon szeretem a páromat,nem akarom őt elhagyni, meg is szeretném vele beszélni az érzéseimet, de félek, hogy nagyon megbántanám őt azzal, hogy az érzéseim meginogtak felé és ez miatt elhagyna. Szeretném a tanácsotokst kérni!

23/l


2021. máj. 20. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted nagyon a párodat.
2021. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van párod, de azért lazán elmész egy másik pasival randizni és hagyod, hogy ölelgessen, stb., de azért nagyon szereted a párod. 🤦🏼‍♀️ Fordított esetben azért megnéznélek, hogy neked egy ilyen hogy esne!

Amúgy meg egy alkalomra biztos, hogy kellenél neki.

2021. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így működik. Jön a kísértés, és azt hiszik, hogyha nem kapásból ugranak bele, akkor az nem megcsalás. Apránként épül ki a dolog.

Kezdődik onnan, hogy találkozol egy idegennel, de már megalapozódik már az előtte lévő ismerkedő beszélgetésben is.

Élőben pedig jönnek az érintések, puszik, intim zóna csökkentés, ami növeli a szexuális feszültséget a 2 fél között. Ezek után meg természetes, hogy érzelmeid alakulnak ki a másik iránt. Az ember így működik, kapja az érintést, gesztusokat, stb és hormonok szabadulnak fel, amit végül úgy fogalmaz meg az ember, hogy "megingatott érzelmileg, húz a szívem hozzá".


Ezért kell határokat meghúzni, ha párunk van, mert természetes folyamatoknak engedhetnek a felek utat. Érthető, hogy erre nyitott voltál, mivel a távkapcsolat önmagában már egy hibás felállás... 1 év is sok, rövidtávon még átvészelhető, de előbb utóbb jönnek a kísértések.


A pároddal sajnos nem voltatok képesek megoldani a párkapcsolat problémáját, a távkapcsolati helyzetet... mihamarabb közös célokra fókuszálás együtt és összeköltözés kellett volna. A párodnak jogosan lesz az az érzése, hogy elhagyjon téged ezek után. Te neked se esne jól ugyanez fordítva. Olvasd el a soraidat úgy, hogy elképzeled, hogy ő írta. Amit hagytál, hogy megélj, amin "dolgoztál" ezekkel a gesztusokkal, az egy új kapcsolat kiépítése.


Ha továbbra is párkapcsolatban maradtok, akkor ez előbb utóbb szét fog esni, mivel nincs egyben most sem, és elég súlyos tünetek már most előjöttek.


A kérdés nem is az, hogy az új srác szórakozik-e veled (ki tudja, ennyiből nem lehet tudni amit leírtál) a kérdés inkább az, hogy te meddig szórakozol még a mostani pároddal? Önmagában már a kérdésed kiírása is az új udvarlódról való "rajongva írásra" megy ki, és arra hogy megbizonyosodj az új irányról, hogy biztos-e, visszaigazolást keresel. Nem pedig arra, hogy hogy lehetne a jelenlegit megjavítani. 2-3 mondatban tértél csak ki a jelenlegi párodra... nem szereted nagyon a párodat (Olvasd el a soraidat úgy, hogy elképzeled, hogy ő írta, te se éreznéd úgy hogy téged szeret...), ezt sajnos elszúrtátok és most ütöd bele a koporsó szegeket te magad.

2021. máj. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem szereted igazán a párod,hagyd el had találjon rá az igazira.

Te meg próbáld meg a csávóval,max ha nem jön össze lesz egy jó du.....gásod

keresel másik pasit majd így tovább.

Bár én pasikén ha a barátnőm ilyen lenne mint te azonnal el mennék. (az ilyen lányok csak egy alkalmasak)

2021. máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az az egy kis gond van,hogy mindig jön majd valaki.

Nincs tartásod.Labilis vagy.

Ezért könnyűszerrel befűznek.

Olvasd el újra mit is írtál:

"Nem tudom eldönteni, hogy csak egy dugásra kellenék vagy évekre maga mellett tartana."


Tehát ha biztos lennél benne,hogy évekre maga mellett tartana,akkor mennél!!

Neked ez a dilemád ,hogy nehogy hoppon maradj,es egy alkalomra legyél csak jó,nem a jelenlegi kapcsolatod aggaszt.Azon agyalsz,Hogy vajon komolyan gondolja e,es nem azon,hogy szereted a párodat.Mert lehet,hogy egyűtt vagytok,de csak ennyi.

2021. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!