Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanátok erre a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok erre a párotoknak?

Figyelt kérdés
A párom külföldre szeretne menni dolgozni 3 hónapra, de nagyon félek attól, hogy megcsal. Olyan barátaival menne, akik folyamatosan csalják a párjukat. Persze bízok benne, csak a többiekben nem és tartok tőle, hogy bele húznák.. Ti mit gondoltok erről? (Nem lakunk még együtt, de 3 éve vagyunk együtt) 19/L
2021. máj. 20. 11:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom hasonló korú, mint te. Mikor menjen, ha nem ilyen fiatalon?

Ha kapható arra, hogy megcsaljon, akkor itthon is meg fog.

Az inkább elgondolkodtató, hogy miért barátkozik ilyen jellembajnokokkal. Ahogy mondani szokták: "Madarat tolláról, embert barátjáról."

2021. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha 3 hónap különlétet nem bír ki a kapcsolatotok, akkor szart se ér. Azért legyen hozzád hűséges, mert folyamatosan rajta tartod a szemed, vagy azért, mert ő így dönt? Mondjuk elég érdekes, hogy ilyen emberekkel barétkozik, de ha nem tudsz benne bízni akkor alapból nem ér semmit ez a kapcsolat.
2021. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Itthon is meg tud csalni, ha akar.


Amúgy madarat tolláról...

2021. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem csal meg, mert nem megy el, akkor lóbüdit nem ér az a pasi. Ha elmegy és megcsal, legalább megtudtad, milyen ember és kidobhatod, hogy keress egy normálisat :).
2021. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
A "madarat tolláról" apropóján: jelentkezzen, akinek kizárólag makulátlan jellemű barátai vannak. Az enyémek nem azok. Ők felelnek a saját életükért, én a sajátomért, kész.
2021. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Senkit se lehet behúzni valamibe, ne hárítsd a felelősséget a barátaira, ha meg akar csalni, mert olyan jellem, akkor meg fog, lehet külföldön, lehet itthon.

Ha olyan barátai vannak, akik kivétel nélkül megcsalják, semmibe nézik párjukat, akkor ez nagy valószínűséggel előre vetíti a kapcsolatotokat, hiszen a hasonló a hasonlót vonza, nem ok nélkül barátok.

Adott rá okot, hogy ne bízz benne? Milyen volt az elmúlt 3 év? Úgy érzed megbecsül, szeret?

2021. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Már meg is csalt, nem egyszer. 3 éve együtt vagy egy hűtlen bagázs egyik tinisrácával... Szerinted?
2021. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Te kibírod a 3 hónapot? Esetleg magadból indulsz ki?
2021. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen csalt már meg. Ha nem vagy ott, ilyen korban lehet, hogy lazábbra fogja a gyeplőt. Az is lehet, hogy fizikailag nem fog megcsalni, de pl beszélget lányokkal, ismerkedik telon. Persze ezt nem kell készpénznek venni. Klisé, de igaz: ha igazán szeret és számít neki az elmúlt 3 év, akkor nem fog másra ránézni és várni fogja, hogy vissza jöhessen hozzád. Az nekem is furcsa, hogy a barátai mint csalfák de nyilván nem kell készpénznek venni, hogy ő is az lenne. Nézd, te ismered a párodat, hogy mennyire hűséges típus. Van okod ezt gondolni? Miért kételkedsz benne, tett már valamit ezért?
2021. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igazából eddig még nem adott rá okot, de én nagyon féltékeny típus vagyok. Rengetegszer nézett a szemembe sírva, hogy soha nem okozna nekem ekkora fájdalmat és akkor ezt éreztem, hogy szívből mondta. De valamiért mégis ott motoszkál a fejemben.. A barátait nem igazán díjazom, és tényleg iszonyúan utálom őket. Volt már olyanra példa, hogy írkáltak, hogy neki is intéznek.... de erre azt válaszolta, hogy soha mert ő szeret.. kérlek ne haragudjatok, ha gyerekes vagyok.
2021. máj. 20. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!