Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10èv korkülönbségel házaspárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10èv korkülönbségel házaspárok ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 23:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nalunk férjem idősebb 12 évvel.


9 éve vagyunk együtt és ő konkrétan 0 Ft-al jött a házasságunkba. Nekem pedig volt lakásom és jó fizum. Azóta együtt már minden osszehoztunk (családi ház, autók, gyermek)


Szóval hagyjuk már ezt az egzisztenciálisan magasabb szinten van dumát.


Ha a családban elofordulo átlagéletkort és betegségeket nézem, akkor nagyobb az esély, hogy túl el engem.

2021. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
49%

21# igazad van.

Sokan élnek boldog párkapcsolatban nagyobb korkülönbséggel.Ez a bizonyítek.Ha nem lenne jó,akkor miért vannak ennyien?Erre még nem jöttek rá azok,akik csak kritizálnak úgy,hogy az adott személyeket mégcsak nem is ismerik?A többi csak üres duma olyanoktól,akiknek fogalmuk nincs róla,csak elméleteket gyártanak.Köztünk is 14 év van.

A férjem 52.A legjobb férj a vilagon!Imádom!

Nem cserélném le senkiért sem!!

38N

2021. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 37,most már a férje 23. Szerintem nem lesz hosszú ez a házasság...
2021. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!