Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes hergelni magam mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes hergelni magam mert rosszul sikerül a nyaralás a párom önzősége miatt?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy Horvátországba megyünk pünkösdkor. Ez rendben is volt, de a megkérdezésem nélkül intézett egy botrány szállást a világ végén, ő viszont 3 nap elmegy 4-5 órákat bikiclizni a sporttársakkal, plusz előkészületek meg levezetés szóval ezzel fognak elmenni a napok... Jeleztem neki, hogy úgy foglaljon, hogy legalább a tenger és a centrum legyen közel, hogy sétalhassak amíg ő távol lesz, de mintha a falnak beszéltem volna, mert ez így milyen olcsó. Sőt, javasoltam, hogy el se jöjjünk mert nem lesz jó idő, felesleges, de természetesen olyan szállást foglalt amit nem lehet lemondani, mert így olcsóbb. Sarkított végig az infókkal kapcsolatban, kb megérkezéskor derült ki, hogy minden milyen béna.

A többieknek kellett jelezniük neki, hogy haho engem több órára itt hagynak a világ végén, valamit találjunk ki, hogy ne 4 napig egy hegy tetején üljek egyedül de kb. semmennyire nem hatja meg a dolog.

Nagyon felpörgött a biciklizésre, ennek örülök, másfelől ha ilyen önző és nemtörődöm az nem egy túl jó jel...

Én tegnap este óta kb. idegbeteg vagyok,nehéz egy kedves szót kipréselni, mert átverve érzem magam, kidobom a pénzt az ablakon, hogy 4 napig üljek egy világ végi apartmanban, a párom pedig úgy csinál mintha minden rendben lenne. Meg akartam ezt beszélni vele, de csak gyerekesen röhög, meg legyint, hogy jaj hát milyen jó ez...(persze, neki).

Szívem szerint hazamennek Budapestre de kb. lehetetlen tömegközlekedéssel.



2021. máj. 22. 09:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem mész velük biciklizni? Addig se ülnél a szálláson.
2021. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Fél profi biciklisek, milliós bringakkal, nem átlagos tekeresek ezek. Én pedig egy átlagos fizikumú vagyok. 😊
2021. máj. 22. 09:31
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

hat ha ez tenyleg igy van, akkor eleg gaz a pasid. mostmar visszacsinalni nem lehet sajna, tanulsag a jovore nezve, h ne engedd neki, hogy egyedul, a jovahagyasod nelkul szervezzem le barmit is.

a sporttarsainak nincsenek ott baratnoi, akikkel tudnal logni?

2021. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%

Nalunk is volt hasonlo. Csak kicsit mas.

Exem kettesben nem akart velem nyaralni menni csak ugy ha vmi autos találkozon a haverok is vannak, több napos party az orszag masik végén es meztelenul kocsitmosó csajok meg ilyenek a programon.


Én nem mentem el egyszeruen.

Habár a barátom sem akart már ugy ha en nem megyek.


Szoval én alapbol el is utasitok olyat ami nekem nem tetszik, nem értem te minek mentél egyáltalán, ráadásul egy kietlen helyre.

2021. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem közös nyaralás, hanem elkísérted biciklitúrára. Amivel önmagában nem is lenne baj, csak nem ezt beszéltétek meg. Nagyon önző a pasid, kizárólag magával törődik. Én ezt nem tudnám elviselni.
2021. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
11%

Nem önző, mert a hulye elvitte magãval. Ahelyett hogy azt mondta volna hogy legysze te ne gyere semmi ertelme.

Probald meg feltalálni magad. Van pl.panzio tulaj vagy vmi ember biztos. Nézz szèt. Jógázz vagy akármi. Kérj iránytűt kirandulj a hgyekbe erdobe stb fotozz állatokat. Keress buszt taxit stb

2021. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%
Te normális vagy 6os? Rohadtul nem az volt megbeszélve, hogy a kérdező Horvátországban egy hegy tetején fog bezárva egy házba jógázni. A pasi végig ködösített a szállással és teljesen leszart mindent, amit a párja kért tőle. Ha biciklitúrát akarok, akkor azt mondom. Megkérdezhetem a párom, hogy ennek ellenére akar-e jönni, ez lesz a program. De ez a pasi úgy gondolta, hogy lezavarja egy füst alatt a közös romantikus nyaralást meg az őt boldoggá tevő biciklitúrát. Hát nagy tévedésben van. Nekem az lenne a minimum, hogy az utolsó centig kifizeti az én részem, mert ez így leginkább egy megalázás, mintsem nyaralás. Szánalmas emberek vannak.
2021. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, hogy fájdalom díjként legalább megmondom neki, hogy egy forintot nem fogom ebbe fizetni, mert ennek az egésznek semmi köze hozzám, ha korrektül elmond mindent akkor nem is jöttem volna.
2021. máj. 22. 09:49
 9/34 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez kuka.

Teljesen megértem, hogy ez kiborított, viszont bocs, de azt nem értem, miért vagy vele még, vagy ő miért van veled. Láthatóan abszolút nem érdekled őt és nem vagy fontos neki (ne haragudj, nem bántásból mondom).


Egyáltalán semmi értelme így az egész kapcsolatnak.

2021. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
98%
jézusom nagyon hülyére tudott venni a pasid. Önző. Én felmennék a tinderre és találkoznék helyi srácokkal.
2021. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!