Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnáltok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnáltok, ha a párotok most jelentené be, hogy egész nyáron külföldön lesz?

Figyelt kérdés

Egész évben a nyarat vártuk, mert mindketten elfoglaltak vagyunk, én főleg, mert az egyetem mellett 25 órában dolgozom hetente, illetve írom a szakdolgozatomat.

Ma derült ki, hogy a barátom a családjával egész nyárra, 3 hónapra foglalt egy apartmant egy spanyol nyaralóhelyen, nem mondta, hogy meglátogathatnám.

Ti hogyan fogadnátok ezt?

1,5 éve vagyunk együtt, szerettem volna vele közös programokat a nyárra

23L



2021. máj. 4. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Én biztos kiakadnék. Ha már konkrétan tervezgettük a közös nyaralást, az a minimum, hogy megkérdezi, hogy engem nem zavarna-e, hogy lelép egy egész nyárra, nem odaböfögi, hogy "szivi, családozom, 3 hónapig nem látsz, cső".
2021. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura lenne, hogy ennyi idősen, ennyi idő után nem hív el magával, még ha rövidebb időre is, mint amennyit ők vannak.

Kiakadnék, elgondolkodnék rajta, hogy komolyan gondolja-e velem, ha ezt csak így benyögte. Meg, hogy megérné-e rá várnom a továbbiakban is...


Rendben van egyébként a kapcsolatotok?

2021. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Ezért kell egy fiatal nőnek FÉRFI partner, nem mami pici fijacskája.
2021. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Én itt szakítanék.

Nem azért, mert most szól, oké, ha ÉRTELMESEN tölti a nyarat, pl dolgozik külföldön, nem pedig anyucival hesszel.


De a fő ok, hogy eszébe nem jutna meghívnni, vagy valami... 1,5 éves kapcsolatban ez nálam nem fér bele.


Exem... már együtt is éltünk, mikor úgy alakult, hogy munka miatt lehet ki kell költöznie Spanyolországba (madridi projekt) min. egy évre. Oké, akkor majd havonta egyszer repüljek át hozzá...

Azt hittem, dobok egy hátast. Tehát egyéven át ő ott, én itt, és minden jó? Hát szerinte ez teljesen normális megoldás lett volna.


Érdekes, a párom 1000 km-re élt, de már pár hónap után azon nyaggatott, hogy költözzek már ki hozzá, mert hiányzom neki.

2021. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Én valszeg lekoptatnám a nyár végére. Jó dulván, márha ennek van jelentősége, merthogy te nem leszel a párja nyár végén az tuti.
2021. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
zavarnád a csajozásban.
2021. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
én fel nem fogom, hogy ilyenek vannak. jobban élek, mint a magyar átlag, de még így sem tudok elképzelni egy hónap nyaralást sem, nem hogy hármat. azt még sokkal kevésbé, hogy valaki (papíron) felnőttként három hónapra elmenjen nyaralni a családjával. azt meg végképp nem, hogy csak úgy otthagy valakit, akivel másfél éve együtt van.
2021. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
már nem lenne a párom ha kb ennyire semmibe vesz...nem érdekled.ennyi.
2021. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
A párom akivel alig 1 éve vagyunk együtt, egy napra nem menne el nélkülem nemhogy 3 hónapra.
2021. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Mondanám neki, hogy ha hazajon ne is keressen...
2021. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!