Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a cigi rontja a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ő nem cigizik csak hébe hóba egy szál.

Így mellette nem cigizem.

Aztán elkezdem ez miatt kellemetlenul szorongva érezni magam.

Aztán ez miatt inkább nem találkozom vele gyakorta hanem szexre és együttalvásokra redukálom a kapcsolatot.


A párom ki van akadva hogy miert csak este/ejszaka lat hogy nekem csak a szex kéne ő meg nem? Es stb.

Ezekbol egyre nagyobb a feszko köztünk. (Nem mondom el hogy a cigi miatt van. Az exnek már elmondtam-ugyanez volt a helyzet-,es attol se lett jobb semmi. Csak az hogy elkezdett cseszetni hogy tegyem le. Mikozben amugy is azt csinaltam eleve, hogy mellette letettem..pont ebbol volt a bajom is.tehat a nagy bevallások nem vezetnek sehova)


Szoval rámegy ez a kapcsolatom is a cigire magyarán?


Aki nem (volt)függő attol nem várok kioktatásokat.

Segítő válaszokat kérnék

28n



2021. máj. 22. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, hogy mi okból nem találkozol vele annyit, hogy nem akarsz csalódni. Kérd meg, hogy segítsen leszokni, vagy fogadjon el úgy, hogy dohányzol.
2021. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem tzdja elfogadni a dohányzást, ez minden aproságbol látszik rajta.

De amugy úgy, hogy nem tudja ezt rolam nem egyszer meglepett azzal mégis hogy cigiket vesz nekem hogy ne szorongjak attol hogy ne fogadna el. De aztán szamolgatta mennyit szívok es számonkért..azaz probálkozik ő a kedvemben járni, de attol még irritálja.


Ugyanaz lenne mint az exszel. Ő is hagyott rágyujtani kozben meg folyamat szivta a vérem. En mar ezt megelozom azzal hogy egyszeruen nem gyujtok ra mellette.

Amivel ott tartok épp hogy jelenleg is egy parkban ücsörgök inkabb egyedul vagy baratokhoz megyek mint inkabb vele találkoznék. Es kozben reggel 7 ota kapom a sürgető uziket a páromtol:"megint este 8 ra ersz ide???" Es hasonlokat..

2021. máj. 22. 13:49
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Tehat minden megprobalnal, de a fuggosegedet csakazert sem akarod kezelni, inkabb futoszalagon tonkreteszed a kapcsolataid. Tudod ez a te dontesed. Vagy leszoksz, amihez kell egy igen eros mentalis tartas, vagy keresel olyat, aki szinten dohanyzik. Nincs kulonut gizda arcoknak, parkapcsolatba egy csomagban vagy. Ha a masiknak nem tetszik a tartalom egy resze, akkor nemet fog mondani. Az arukapcsolaas ilyen.
2021. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne többet lenni veled, azért írja. Ne hasonlítgasd az exedhez. Sosem egy a kettő. Ha tényleg szeret, akkor együtt meg tudnátok oldani. Egy cigi miatt szerintem hülyeség tönkrevágni egy kapcsolatot, ha persze jó is a kapcsolat.
2021. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Probaltam leszokni.

Oda vezet hogy kenyszeresen be akarom potolni azt az idot mig nem szivtam.


Kényszeresen jön hogy cigiznem kell.

Azaz amikor leteszem akkor leszek rosszul mentalisan es menekulni akarok joforman a szitukbol mint egy börtönből. Ha cigizem az meg azt hozza magával hogy vegre szabad vagyok.


Probaltam tapaszt is már minden sz.rt.

2021. máj. 22. 14:00
 6/23 A kérdező kommentje:

Szorongassal jár ez az egyben amikor nem gyujtok ra. Kellemetlenul, sőt rosszul érzem magam ettol a párom mellett.


Es csesztetnek ami olaj caak a tuzre. Mindig kapok megjegyzest ha ragyujtok. Ez nem valtozna soha.

2021. máj. 22. 14:03
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem tudja elfogadni, hogy füstölsz, akkor keress olyat, aki igen. Van még más nő is rajta kívül. Felnőtt ember vagy, azt csinálsz amit akarsz. Ne más mondja meg. Ő meg minek jött össze veled, ha ez neki nem pálya?

N

2021. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Nagy a baj a fejedben.

Ez kettőtök problémája, nem pedig csak a tiéd. Mégis őt kizárod a megoldásából.

A jelenlegi párod pedig nem az exed.

2021. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom igy szulettel, hogy mindig cigizned kell. Ez egy mentalis betegseg, ami gyogyithato. Eloszor csak nagyfiu akartal lenni a cigitol, most meg akaratgyenge, komplexusos kisgyerekke silanyulsz a cigi nelkul. Vagy a betegsegedre keresel megoldast, vagy menekulsz tovabb, neked ez a ket valasztasod van.
2021. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.(a kérdésben is van)

Gyerekkoromban is függő voltam. Kicsikent meg a cumit nem tudtam letenni, anya elvette, aztan jött a huvelykujj, amirol iskolasan tudtam csak leszokni.


En mindig is hajlamos voltam a függőségekre.


Szinte senki nem cigizik. Ergo olyat nehez is lenne találnom aki igen. Plane hogy tetszen is meg stb.


És amugy ez a csesztetés is hogy mikor megyek már, probál nyugtatni hogy amugy nem ideges ne tekintsem zaklatásnak (de attol még állandoan hiányol "csesztet", de á nem ideges..), ez megint generálja amugy bennem a feszkot az eleve bennem meglevő feszko tetejébe.

Ha még 8 ra se érek át..nekem annyi megint.

2021. máj. 22. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!