Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom barátai nem kedvelnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátai nem kedvelnek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párom barátai nem hogy nem kedvelnek hanem egyenesen utálnak úgy érzem. Általában kellemetlenül érzem magam amikor velük vagyunk és erre rá tesz még egy lapáttal hogy az egyik csaj (akivel egyébként rövid ideig együtt is volt) burkoltan megjegyzéseket tesz. Vitám is volt már velük vagyis inkább az említett lánnyal és utána pár hónapig nem is beszéltünk velük. Most viszont a napokban át jöttek hozzánk és én egyszerűen olyan kellemetlenül éreztem magam hogy inkább el mentem otthonról. Lehet hogy gyerekes döntés volt de nagyon rosszul éreztem magam a saját otthonomban. Ez után azt írták (vagyis ismét csak a lány) a páromnak hogy nekik nem hiányzik az én hisztim és hogy remélik változni fog ez valamit.. Mert ő hiányzik nekik. Viszont én nem akarok és nem is fogok az ő barátai miatt megvaltozni mert nem erdekel az ő véleményük. Az viszont idegesít hogy a barátom nem áll ki mellettem még azok után sem hogy már meg kérte a kezem. Mit gondoltok inkább hagyjam a kapcsolatunk a barátai miatt?

2021. febr. 23. 11:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Próbáljátok ezt előtte megbeszélni, mert ez nagyon nem normális, hogy a párod nem melletted áll. Ha nem megy, akkor viszont jobb, ha elválnak útjaitok.
2021. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Én ezek után nem mennék hozzá.
2021. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a kérdést én is írhattam volna sajnos. Nálunk ugyanez a helyzet. Én megoldottam annyival hogy ha a haverokkal akar lenni, akkor menjen egyedül. Hozzánk nem nagyon jönnek át. Engem nem érdekel mit magyaráznak rólam... 😄

Az öccse a legkeményebb... Azt mondta a vőlegényemnek,hogy egy ilyen jó nő szerinte miért vele van? Biztos csak a pénzre megyek. Ja...valószínűleg! Saját lakásom, kocsim, munkám van.

2021. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy meg próbálom megbeszélni a barátaival de sokat ne várjon mert nem fogom megjatszani magam ha így nem tudnak el fogadni akkor sajnálom. Viszont ha úgy alakul a beszélgetés hogy csak rosszabb lesz akkor mit csináljak? A barataitol nem szakíthatom el de azt azért mégsem néznem nyugodt szemmel hogy ugyan olyan jóba marad velük és ki tudja miket mondanak neki a hátam mögött és hogy próbálják le beszélni rólam semmibe véve azt a tényt hogy össze fogunk házasodni. Én azon az elven vagyok hogy ha a barátaim a páromat nem fogadják el akkor engem sem és akkor hagyjuk is a barátságot. De úgy tűnik ő nem így van ezzel és tényleg bánt hogy nem mellettem áll mivel még azt mondta nekik hogy majd beszél velem a hisztijeim miatt.
2021. febr. 23. 11:26
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Egyébént milyen hisztijeid vannak? Erről mesélnél?
2021. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Hát nézd...

Az nem megoldható ami nálunk? Nem kell neked ott lenned, amikor találkoznak. Az meg kit érdekel mit pofáznak. Ti szeretitek egymást, ugye?

Amelyik pasit meg lehet győzni, az meg menjen a pics@ba szerintem.

Azt lehet tudni konkrétan miért nem bírnak?

2021. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

3.as

Es te hogy tudod semmibe venni ha rólad beszélnek? És hogy nem zavar az hogy ő ezek ellenére ugyan olyan jó kapcsolatot ápol velük?

A vitára ki terve amit az előbb írtam az amiatt volt hogy a csaj szülinapján kicsit sírósra ittam magam és hánytam is és ez miatt ő úgy gondolja én el rontottam a szülinapját. Nem tudom az én társaságomba ha valaki így jár azon legfeljebb röhögünk egyet szóval szerintem ez csak egy ürügy volt hogy belém köthessen..

2021. febr. 23. 11:33
 8/26 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Egyrészt nyilván a barátok is fontosak, pláne, ha régebb óta tartó baráti kapcsolatról van szó, mint amilen maga a romantikus kapcsolat. Viszont az egyáltalán nem normális, hogy a párod nem akar megértő lenni és nem igyekszik.

Mármint még ha utálnak is a haverjai, számomra megdöbbentő, hogy ők kényelmesen ki is mondjuk a párod előtt. Az, hogy a párod előtt ennyire hangoztatni merik, azt jelenti, hogy ő ezt hagyja, eltűri és nem érdekli. Ez már azért gáz.


Azért megérthetné ő is, vagy belegondolhatna, hogy neked milyen érzés az, hogy a barátai utálkoznak rajtad egészen addig a pontig, hogy elviselni se tudod a társaságukat és inkább elmész. Ez abszolút nem hiszti, teljesen jogos, miért maradj olyan társaságban, ahol nem érzed jól magad? Ezt ő miért nem érti meg? És akkor max nem kell erőltetni a közös programokat.

2021. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem kedvelitek egymást a barátaival akkor nem kell közös programokat szervezni. Menjen egyedül velük, viszont szidni sem kellene nekik téged.

Nekem az is durva hogy te elmentél otthonról a pasid pedig nem ment utannad?

2021. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

#3 #6 válaszoló vagyok.


Alapból ilyen természet vagyok. Sose érdekelt mások véleménye. Max akkor ha az a valaki nekem is számít. A vőlegényemet jobban zavarja hogy nem bírnak a cimborái. Kevesebbet is találkozik velük.

Az meg hogy benyomtál egy bulin, nem dől össze a világ.

Szerintem beszélgess el a pároddal erről őszintén. Álljon már ki érted ha már el akar venni.

2021. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!