Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan azért lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan azért lennék alkalmatlan komoly kapcsolatra, mert voltam már 8 pasival? Jogos ez?

Figyelt kérdés

17 évesen veszítettem el a szüzességem komoly kapcsolatban, most 23 vagyok.

Mindenki rákérdez, hogy hány pasival voltam, én meg mindig elmondom az igazat, mire lelépnek. A legtöbben nyíltan megmondják, hogy nem kell nekik olyan nő, akin ennyire átmentek.


Hűséges típus vagyok, nagyon fogékony vagyok a szerelemre, életem párját keresem.

Most komolyan egy 8-as szám miatt lelépnek, mikor előtte szimpi voltam...


2014. jún. 24. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó szűrő. Aki lelép az olyan is :)

Két észrevétel. A. nem jogos, jó nagy marhaság B. miért mondod meg? A hiradóban nem akarod bemondani? :)))

Van ami nem tartozik másra.

2014. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Tudod, ha egy pasi csinálja, ő alfahím lesz. De ha egy lány, az ribizlinek lesz elkönyvelve.
2014. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki igen. Van akinek ez számít és húúúha.

Van akinek meg ez nem számít. Lesz majd olyan aki számára ez nem lesz érdekes.

emiatt ne aggodalmaskodj. Lesz ez még így se.

2014. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, aki emiatt lép le, azzal nem illesz össze. Keress olyat, akit ez nem zavar.
2014. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. nálam pl 1év/1fő ami eltürhető de nem ezen fog múlani ha am birnálak mert kb kapcsolat hossza meg keresés új kapcsolat várás de lehetnek hosszabb kapcsolatok is szóval de sztem a 8 még türhető
2014. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki emiatt lelép, azért nem is kár, hidd el.
2014. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A 8 mondjuk nekem soknak tűnik. (veled egykorú lány vagyok)

Mondjuk én úgy jártam gykn egy kérdésnél, hogy nem egy pasi megmondta hogy neki nem kéne olyan barátnő mint én, tehát akinek már volt egyéjszakása :o

Nah bumm

2014. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hát ha azzal a 8-cal egyszerre voltál, akkor én is elhúznék...


máskülönben nem nagy szám ez. nem értem mi zavarhatta őket


21f

2014. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Így hirtelen több dolog is eszembe jutott.


Ha az első párkapcsolatodat leszámítva mind 1 éjszakás kaland volt, akkor esetleg jogos lehet....talán... De én még erre is azt mondom hogy senkit nem szabad elítélni néhány szám alapján.


Aki ilyesmi alapján ítél azzal jobb is, hogy nem jöttél össze, hidd el. Mert annyit is ér, vagyis nullát.


Nekem 19- től -24 éves koromra úgy lett 7 ez a szám, hogy a 7. a férjem, akivel ma is együtt vagyok. 4 éve. Szóval hálistennek ez a szám már nem fog emelkedni.


Ő kb leszarta, hogy az előtte lévőkből hány volt kapcsolatban (4), és hány 1 éjszakás (2). Az egyik egy baráttal. 6 alkalomról volt szó köztünk. Mindketten magányosan, egyedül....stb:), azóta is az egyik legjobb barátom ( szex nélkül:)

a másik pedig egy első randis szex volt, ami annyira pocsék volt, hogy nem találkoztam többet a pasival. Meg is bántam. Ennyi.


Egy értelmes férfinak az a fontos, hogy hozzá hűséges legyél. A többivel meg nem kell foglalkozni.


Ha viszont több volt az egy éjszakás kaland mint a párkapcsolat, ott érdemes elgondolkodni, hogy mi az oka...

2014. jún. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Na a sok ribi hogy védi magát, meg magyarázkodik! Számomra a ribiség egy attitűd a párkapcsolatokhoz, az élethez, emberekhez, saját magához, ami nem pozitív. Nem a számmal van a gond, hanem az emberrel, a személyiségével, aki a számok mögött van, én sem kezdenék komoly kapcsolatba ilyennel. Egyetlen kivétel, ha komoly látszik, hogy megváltozott, de az ritka, ha széttette a lábát előttem 10 embernek, akkor elég komoly erőt kell fektetnie abba, hogy megbízzak benne. És lássuk be, az esetek 90%-ában, aki huszonévesen is ribi, az később is az marad, nagyon kevés az, aki tényleg meg tud változni, és nagyon kockázatos ilyen személyiségre komolyan alapozni. 24/F
2014. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!