Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézegeti?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt. Előttem 2 évig szingli volt, viszont anno volt egy közel 4 éves kapcsolata. Az exe több férfival megcsalta és nagyon csúnyán váltak el, majd két év után újra találkozgattak de végül nem lett semmi komolyabb, nem jöttek össze, akkor is viszonylag csúnyán váltak el. Egyébként a párom szakított vele, és a mai napig gerinctelennek tartja a csaj akkori viselkedését.

Az egyetlen ami engem zavar, hogy a páromat többször rajta kaptam már, hogy az exe Facebookját nézegette. Volt egy idő, amikor hetente ránézett, úgy hogy én is otthon voltam. Évek óta nem beszéltek, nekem simán mesél a csajról, elmesélte az egész kapcsolatukat.

A mi kapcsolatunkba egyébként semmilyen szinten nem zavar be, majdnem 3 éve nincs a párom életében a nő, ezért nem értem miért nézegeti. Lehetséges hogy megszokássá vált? Nehezen tudom elképzelni, hogy érdekelné ÚGY a csaj, plusz a kapcsolatunkkal nincs semmi baj, veszekedni sem szoktunk, boldogok vagyunk együtt. Mégsem értem, hogy miért nézi az exét 1-2 hetente. Talán mert úgy megbántotta, vagy valamilyen szinten érdekli még?

A páromat nem szeretném erről megkérdezni, mert félek, hogy gyanúsításnak venné holott semmi okot nem adott féltékenységre soha.

Szerintetek ez normális dolog?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2021. máj. 24. 10:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%

Nos, a párod azért nézegeti, mert még szereti.

Ennyi. Most az, hogy ő vetett véget neki, semmit sem jelent, pusztán annyit, hogy volt tartása. És látod ehhez képest újból meg akarta próbálni vele. De nem ment

Szóval érzései vannak, csak az esze tudja, hogy nem menne, mert a nő nem érdemli meg

Viszont én ilyen emberre nem várnék. Érzelmileg nagyon nem szabad

2021. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy így van ahogy mondod. Csak azt nem értem akkor hogy lehet, hogy szerelmes belém, miért várt rám (2 hónapig nem tudtunk találkozni mikor ismerkedtünk). Megad nekem mindent testileg lelkileg, közös jövőt tervez, kettőnkért dolgozik, gyűjtöget, közös házban és családban gondolkodik. Mindig azt nézi nekem mi jó, érezteti mennyire szeret, de ezt mégsem értem.

Ennek a kettőnek nem kellene kizárnia egymást?

2021. máj. 24. 11:06
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Mert te vagy a vigaszkapcsolat. Ez nem feltétlenül tudatos. Nem rossz ember ő, csak nincs túl az exén. Nem mondom, hogy téged egyáltalán nem szeret, csak nem adott magának időt, hogy végleg lezárja a másikat.


Én nem maradnék vele, voltam már így és köszi, de nem

2021. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem csak kíváncsi, hogy mivan vele. Ha nem beszélgetnek nincs okod féltékenységre.
2021. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

4 Persze, hetente kíváncsi az exére. Jaj ne legyetek már ilyen naivak. Én nem nézegetem csak annak az oldalát, aki még felkavar. Ennyi

Semleges lenne, ha nem lennének már érzései és nem nézegetné

2021. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira utálná, nem találkozott volna vele újra később sem. Az is egy dolog, hogy neked mit mondott róla, az csak az ő oldala. De nyilván azért foglalkozik vele, meg tudsz róla mindent, mert érdekli a csaj és bosszantja, hogy nem vele van.

Bocs, de te pótlék vagy, hiába mondja, hogy mit tervez veled, a csaj fütyülne, rögtön dobva lennél.

2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlenül dobná szerintem, mert szeretné megpróbálni ezzel a lánnyal, de nem érett annyira, hogy lássa ez nem megy így.

Nem biztos hogy visszamenne a lányhoz, de ez nem változtat az érzésein.


Nekem is van olyan, akihez nem mennék vissza, de ettől függetlenül szeretem.

2021. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem is érte dobná, lehet, hogy a jövőben másért. Mindenképp pótlék érzése van az egésznek. Egyértelmű, hogy nincs túl rajta.
2021. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Csak az a durva hogy a véleményekkel ellentétben egyszer nem éreztem magam pótléknak a kapcsolatunk idején. Volt, hogy ott volt az exe is egy buliban ahol mi. Eléggé ittasan voltunk már ránézett, mondta nekem hogy igen ő az és ennyi, aztán hidegen hagyta. Illetve volt hogy nem voltam ott és ott volt az ex, mégsem beszéltek egy szót sem pedig lett volna rá alkalma.

Ezen felül a környezetünk is mindig mondja hogy mennyire megváltoztattam mióta szerelmes belém és mennyire látszik rajta hogy boldog velem


Persze ettől függetlenül abszolút lehet igazatok, én sem álltatom magam csak nem értem hogy hogy lehetséges a kettő együtt.

2021. máj. 24. 14:23
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos abszolút igazunk van. Én is voltam vigaszkapcsolat. Olvass utána mit jelent. Tettei beszédesebbek. Pont te vagy most aki felszabadítja a fájdalom alól.

Majd ha tényleg túl lesz rajta akkor fogod az igazi énjét megkapni

2021. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!