Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ilyen furcsa szokás lenne?

Figyelt kérdés

Ezt nem igazán mondanám problémának, de nem tudtam melyik kategóriába tegyem a kérdést.

Ott kezdeném a történetet, hogy nálunk gyakran szólt a zene amikor még a családommal laktam, de a barátaimnál is mikor náluk voltam, és ha épp olyan szám ment ami nagy kedvenc volt, plusz a hangulat is jó volt, akkor elkezdtünk táncolni vagy/és énekelni (főleg barátokkal:D). Egyikünk se volt jó táncos vagy énekes, de én ezt mindig az egyik legjobb szokásunknak tartottam, fel tudta dobni a napot ez a pár percnyi baromkodás. A barátommal is elkezdtem ugyanígy hülyéskedni a múltkor, mikor olyan szám ment amit szeretek, és úgy nézett rám mintha nőtt volna még egy fejem, őszintén szólva teljes idiótának éreztem magam az ötlet miatt, főleg mikor mondta hogy nem látja ennek semmi értelmét. Ez tényleg ilyen furcsa szokás lenne, csak felénk nem volt az? Szerintem akár idősebb korban is aranyos szokás, mikor otthon kéri fel valaki a partnerét mondjuk egy lassúzásra, színt visz a hétköznapokba ez a kis apróság.

Persze nyilván nem fogom erőltetni a barátomnál, de azért kicsit rosszul esett ez a reakció.



2021. máj. 24. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Karótnyelt csak a gyerek.
2021. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök jó dolog pedig.


De amíg csak jártatok, nem éltetek együtt, addig egyszer sem alakult ilyen szitu, hogy most éri ilyen váratlanul?

2021. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, mi is gyakran ökörködünk a barátnőimmel, zenére vagy anélkül :D. Nekem is rosszul esett volna, ha hülyének néz (az egyébként nem létező xD) a barátom emiatt.
2021. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Megnyugtat, hogy nem csak mi vagyunk ilyen "dilisek".:D


#2 Kicsit félreérthetően fogalmaztam, nem élünk együtt.:) Albérletben lakok barátnőkkel, a barátommal még viszonylag friss a kapcsolatunk, nem jött szóba az összeköltözés eddig.

2021. máj. 24. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Akkor félreértettelek.


Akkor viszont ha ennyire mások vagytok, ő ilyen savanyú, te meg egy életvidám vagy, még most, időben jól gondold át ezt a kapcsolatot, biztos kell-e folytatni.

Nem szoktam rögtön szakíts-ot kiabálni, de ez későbbiekben nagy gondokat okozhat köztetek.

2021. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos és nagyon jó szokás!
2021. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem csak meglepődött és új volt a helyzet
2021. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát, most akkor láthatod, hogy mennyire laza. Semennyire.
2021. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!