Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik igy a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy a barátom?

Figyelt kérdés

Megmagyaráztam neki, hogy a családomnak nincs pénze, hogy nálam egyen. Ettől eltekintve, néha azért nálam eszik, meg van kínálva.

De nálam finnyáskodik, csak a legdrágább étel kell neki, ha húst vesz, akkor a legnagyobb darabot, otthon nála ( egyedül lakik) vajaskenyeret eszik, mert lusta főzni es csapvizet, legolcsóbb, leggagyibb kajákat, párizsik meg ilyenek.

Nálam új ásványvizet bont, ha a megkezdettnek kiment az ereje.

Dolgozik, van keresete.

Nem értem nálam miért urizál.

Múltkor megkináltam szalonnával, hát ő olyat nem eszik.

Hűtőmet különböző okokból nyitogatja, mintha kiváncsi volna mi van benne.

Nem volt velem a múltban zsugori, néha meghívott erre arra, de ezt a viselkedését nem tudom hova tenni



2020. nov. 6. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagy bunkóság. Vegye meg magának otthonra ha kell neki. Legközelebb ha boltban vagytok mond meg neki hogy segítesz neki bevásárolni, főzhettek együtt is valami nagyon egyszerű ételt (nála), pl lecsót, főzeléket, fasirtot, rántottát stb. Ha erre sem hajlandó vegyetek mirelit kaját, és konzervet.
2020. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Éhes.
2020. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!