Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutat be a szüleinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat be a szüleinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, a párom 30 éves férfi. 2 hónapja vagyunk együtt. Eddig minden nagyon jól ment kettőnk közt. Ő már rengeteget volt nálam és a szüleimnél, viszont én még nála egyszer sem. Volt róla szó, hogy mehetek hozzájuk, de eddig nem került rá sor. Úgy érzem, hogy én már kiteregettem a lapjaim, megmutattam magamból és a családomból mindent, de visszafele semmi, vagy nem sok. Próbáltam vele beszélni.. de semmi.



2021. máj. 24. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

2 honap nem olyan nagy ido azert. nem mindenki visz haza minden jottmentet 2 het utan bemutatni. lehe t az is, hogy az o csaladja problemasabb vagy nem olyan nyitott vagy akarmi es meg korainak erzi.

szerintem ne baszogasd ezzel.

2021. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Kolcsonosseget es egyenlo felteteleken alapulo kapcsolatot szeretnel? Akkor miert a 10 evvel idosebbekkel ismerkedsz? Eleve olyan hatranybol indulsz az elet teren minden aspektusbol, hogy ezt nem fogod elerni soha.
2021. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

1.: 2 hónap után még nem viszek nőt a szüleimhez.

2.: Az ő szülei idősebbek, és valószínűleg komolyabb gondolkodásúak.

3.: 2 hónap után úgy mondod "párom"? Pasid, kanid, bikád, de nem "pár".


Haverjai, tesója, munkatársai tudnak rólad?

2021. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne, ha az ember bemutatgatná az összes pár hónapos kapcsolatát. Minek?
2021. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

4.-nek.


Mert a nőknek ez ilyen mániája. Sokan azt hiszik, hogy az már a gyűrűzés előjátéka.

2021. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy év mulva vinne haza se lepődj meg, a mai nők viselkedése alapján
2021. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pasit sem vinnék haza ilyen hamar és ennyi idő után nem is szeretném még megismerni a szülőket sem.
2021. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem vittem haza még 2 hónap után. Még nem olyan komoly a kapcsolat olyankor ahhoz.
2021. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bő fél év volt, mire találkoztunk egymás szüleivel, pedig anno én még dolgoztam az apjával is, és az én szüleim is ismerték a páromat, és annak szüleit is. De 2 év elteltével sem volt olyan, hogy a kettőnk szülei együtt lettek volna pl nálunk vagy bármilyen családi összejövetelünkön.
2021. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két hónap nagyon-nagyon kicsi idő.

Én 30 éves nő vagyok, szerintem mivel a pároddal egykorú vagyok, jobban megértem az ő hozzáállását. Te még fiatalabb vagy, türelmetlenebb picit és gyorsabban megnyílsz és megbízol másokban. 10 év múlva hidd el te se fogsz ennyire kapkodni, mikor másokat beengedsz az életedbe.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne aggódj, ez nem rossz jel, a párod hozzáállása teljesen normális.

2021. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!