Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha félek az összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés
Félnék ha összeköltöznék a barátommal nem találnék munkát, és nem tudnék megfelelni neki. Ugyanis a családom szerint, én egy szerencsétlen vagyok, és alkalmatlan az önálló életre. Mi van ha semmit se fogok tudni ellátni, és a barátom hazafog küldeni?
2021. máj. 24. 20:04
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
64%

Akkor hazamész. Söt,egy darab xar vagy, ahogy anyàdék mondjàk.


Mondd, nem növesztettél sajàt tudatot? Bazze, tűzd ki, h mit akarsz, tegyél meg érte, ami tőled telik és annyi.

2021. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Alkalmas leszel az életre, nekem azt mondták ne válasszam az xy szakmákat, egyértelmű hogy abban dolgozom, ilyen a világ.
2021. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha képes voltál megtanulni helyesen írni, akkor rendelkezel a szükséges intelligenciával, tanulási készséggel amikre támaszkodhatsz az önállósodási folyamatod során, ami nyilvánvalóan az individuális fejlődésed következő szakasza.


Neked most azzal van dolgod, hogy megismerd magad, mert önkorlátozó hiedelmek miatt félsz, és nem is tudod mire lehetsz képes valójában.


Az önbizalmad akkor épül fel, ha vállalod a kihívást, és ennek következtében megerősödik majd az önképed annyira, hogy ne tudjanak befolyásolni a külvilágból érkező, egyértelműen nem segítő szándékú ingerek.

2021. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

A helyedben én először ettől a családtól költöznék jó messzire, és pasitól függetlenül próbálnék önálló életet kezdeni. Mert így egyik függőségből költöznél a másikba.

Ne a pasidnak meg a családodnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Egyébként pedig mit nem tudsz ellátni? Nem tudsz magadnak szendvicset készíteni és elmosogatni? Vagy kimosni a fürdőkádat? Gyerekről egyelőre nem kell gondoskodnod, magadat meg már csak el tudod látni.

Ja, és csak szólok, hogy pasiról sem neked kell gondoskodni, ugyanis felnőtt ember.

2021. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy vagy alkalmatlan, valamelyik tanárom szerint arra alkalmatlan voltam anno, hogy szakmám legyen, most pedig egyetemre járok, be is jelöltem hagy lássa.
2021. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Miért tartod a kapcsolatot ilyen emberekkel??? Már RÉG le kellett volna lépned abból a környezetből.
2021. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!