Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek a szüleivel való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a szüleivel való találkozástól a lentiek miatt, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
19 évesen összejöttem a szerelmemmel, akinek családjához hamarosan odaköltöztem, mivel velük lakott. Anyukájával nagyon jó viszonyban voltunk, lányaként tekintett rám, mindenben segített. A világ legboldogabb emberének éreztem magam. Ő jött el velem fogamzásgátlót feliratni a nőgyógyászhoz (kint megvárt, de sokat jelentett a vizsgálat előtt a jelenléte), mindent megosztottam vele, úgy tekintettem rá, mintha az anyám lenne. Egy júliusi napon nem jött meg időben a menstruációm, 2 hét múlva elmentem nőgyógyászhoz, ahova szintén elkísért. Kiderült, hogy terhes vagyok, nagyon boldog voltam, ő viszont tajtékzott, hogy még mindketten tanulunk, első az iskola, utána ráérünk majd sz.ros pelenkát cserélni. Sosem láttam ilyennek korábban. Újabb vizsgálatra nem jött el velem, ott derült ki, hogy nem vagyok mégsem terhes, hanem egy nőgyógyászati problémám van, amit sürgősen műteni kell. Megtörtént a beavatkozás, erre közölte velem, hogy biztosan hazudok és mindenki (fia, az ő és családja) tudta nélkül elvetettem a gyereket, takarodjak onnan egy életre, a fiát sem láthatom többet. Ő egyébként sosem állt ki az érdekemben, mindig az anyja pártját fogta, egyszerűen nem mert neki ellentmondani. Kényszerűen ért véget tehát a kapcsolatunk, engem az anyja viselkedése annyira megviselt, hogy évekig képtelen voltam bárkivel ismerkedni. Majd utána is hamar megkérdeztem azt, akivel épp ismerkedtem, hogy tartja-e a szüleivel a kapcsolatot, ha igen volt a válasz, akkor nem volt több randi. Most megismerkedtem valakivel, akivel nagyon jól érzem magam, szerelmes vagyok, 5 hónapja vagyunk együtt, a hétvégén be szeretne mutatni a családjának. Lassan 10 éve történtek a leírtak, de még mindig nagyon élénken bennem van,félek, hogy megismétlődik ez a viselkedés.

2021. máj. 27. 09:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Az azért komoly, hogy mindenkit visszautasítasz, aki jóban van a családjával.

Pszichológust kellene felkeresned.

2021. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
5 évig jártam utána.
2021. máj. 27. 09:53
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

És mire jutottatok? Nem enyhült semmi?

Tudom, hogy ez már késő bánat, de én úgy vagyok a félelmekkel, hogy minél hamarabb szeretek szembe nézni velük, nekem jobb lett volna, ha korábban bemutat.

Mostmár ne izgulj ezen, nincs nagy esélye, hogy még egyszer rosszul végződjön. Azóta felnőtt lettél, ki is tudsz állni magadért, ha valami nem jól alakul.

2021. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
#2: ezek szerint kevés volt. Egy hülye viselkedése miatt sok új lehetőséget eldobtál magadtól és most is inogsz miatta.
2021. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Feldolgoztam, de hatalmas trauma és törés volt az életemben, amit sosem fogok elfelejteni. Már hamarabb be akart mutatni, én eddig elodáztam azzal, hogy még nagyon korai.
2021. máj. 27. 10:06
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy így történt.


Nekem két párom volt életem során, és bár nem ilyen súlyos dolog történt, de én is nagyot csalódtam az anyjukban. Mindkettő kibeszélt a hátam mögött, miközben a szemembe jópofiztak, stb.


Amit javasolni tudok: abból, hogy megismered a szüleit, még nem lesz semmi gond. Az odaköltözést viszont tényleg kerüld el. A szülőkkel való együttélésnek ritkán van jó vége, főként akkor, ha a lány költözik a fiú szüleihez. Illetve ne fogadj el ennyi segítséget. Mondjuk az előző esetben szerintem az is gond lehetett, hogy még szinte gyerek voltál, és kislányként is kezelt.


Illetve nem mindegy, hogy a gyerek egészséges módon jóban van a szüleivel, vagy folyton az anyja kívánságát lesi, még akkor is, ha már saját családot alapított, van felesége, gyermeke, stb.

2021. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy mese amit egy (buta) pasi írt. Nincs olyan hogy nőgyógyász terhességet állapít meg ha nincs. Ultrahangon mit lát petezsáknak ami nem az? Jelentem mint kitaláció.
2021. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg a szüleit, egy esélyt megérdemelnek.

Velük lakik? Majd úgyis meglátod rajta mennyire anyás.

Lehet nem az.

2021. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%

"Majd utána is hamar megkérdeztem azt, akivel épp ismerkedtem, hogy tartja-e a szüleivel a kapcsolatot, ha igen volt a válasz, akkor nem volt több randi."


Jobb is. Egy gyáva nő senkinek nem kell.

2021. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a terhességi tesztem, nagyon erős 2 csíkkal, utána mentem orvoshoz. Látta a petezsákot, szikhólyagot, illetve azt, hogy van egy kisebb cisztám, utóbbira azt mondta, hogy fel fog szívódni valószínűleg, ne aggódjak. Következő vizsgálatnál csak a cisztám látszott, ami akkor már több, mint a duplájára nőtt a korábbihoz képest és meg kellett műteni miatta.
2021. máj. 27. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!