Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáró ok egy férfi részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok egy férfi részéről hogy összejöjjön egy nővel csak azért mert a nőnek gyereke van?

Figyelt kérdés
közösségi oldalon botlottunk egymásba és nagyon szimpatikus vagyok neki és ahogy beszélgetünk egyre jobban megkedvelt. Szeretne találkozni velem. Magánéletről nem beszéltem, mert ő sem beszélt magáról különösebben erről az oldalról és én sem magamról. Épp válni fogok már csak a bíró szavára várok és van kisgyerek. Ezt még nem tudja, mivel nem terelődött ilyenre a szó és nem is kérdezett semmit a magánéletemről. Ha találkozunk akkor mindenképpen az első alkalommal kellene ezt közölni? De ezt személyesen inkább és nem skype-on? Ha kedvel, elfut azért mert van egy kisfiam?

#randi #elvált gyermekes nő
2012. aug. 6. 19:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen szituban, amint megtudtam hogy a csajnak gyereke van, rögtön sarkon fordultam, ha érted hogy értem... Mondjuk nem tudom mennyi idős férfira gondolsz, én még csak 22 voltam akkor.
2012. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 ASOT ***** válasza:

Bocsáss meg, De ezt el kellett volna mondani mihamarabb!

Ez nem egy apróság, hogy gyereked van meg most váltok.

Ezt azért nem árt közölni ismerkedés első lépéseiben.

Ejj ejj!


Egy gyerek az felelősség lesz neki is ha együtt fogtok élni, óvoda iskola, csajozás pasizás és az anyagiak, és a láthatások, ésegyéb.


Sajnos megváltozhat a véleménye rólad! És elfuthat! és gyakorlatilag nem is csodálkozhatsz rajta.


Egyébként ha ezt egy pasi tudja az elejétől fogva és szereti a nőt és a gyerekeket is úgyahogy, akkor el tud fogadni egy anyukát a gyermekével. Kevés az ilyen pasi de ha szereti akkor elfogadja!

Sok szerencsét.

Sajnálom! Ha sértő voltam.

2012. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
30-asak vagyunk én 34 ő meg 38. lehet, neki is van nem kérdezett rólam semmit. de én magamtól utaltam, h. nehéz helyzetben vagyok és h. már lezártam a háztasságom csak papíron nincsen vége. nem faggatózott nem kérdezte, van--e gyerek. ha nem érdekli, akkor személyesen mondom el
2012. aug. 6. 19:18
 4/31 anonim ***** válasza:

Bizony, kizáró. De nem mindenkinél, és nem minden korosztályban.

Ha huszoniksz éves, akkor kizáró. 3x-nél is, szerintem.

2012. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
30-as évek vége a pasi... mondom, nem kérdezett még mikor rá is akartam vezetni, h. válok (papíron még nincs vége de én márteljesen túl vagyok rajta) nem ment tovább nem faggatózott van-egyerek stb... de ebből egyrtelmű szerintem, hogy válás van a dologban nem? Bár ha csak laza kapcsolatot akar (barátság extrákkal) akkor még kevésbé kizáró ok a gyerek. Nem?
2012. aug. 6. 19:23
 6/31 ASOT ***** válasza:

Az teljesen lényegtelen, hogy ő erre nem kérdezett rá.

Attól függ h most akar e egyáltalán ő többet tőled még most h nem tud semmit vagy csak haverkodik?

Amúgy meg ha többet akartok a másiktól és erről szól az ismerkedés, akkor meg el kellett volna mondanod ezt magadról különösebb kérdések nélkül!!

Illetve ha neki van akkor neki is !


Bosc h ezt mondom de ennyi idősen ennyi eszetek van. Nagyszerű!

Beszéld ezt meg vele mond el neki minél hamarabb!

2012. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Jah és az az igazság, h. nem tudom, a pasi csak barátság extrákkal kapcsolatot akar vagy komolyan gondolja... ősem mond semmit magáról sé nem kizárt neki is van háttere, mert annyit tudok róla abalatonon volt egy nyugis 7végén és 7végi házban 1 hétig. Hát nyugis nyaralás nem a haverokkal van...talán gyerekkel...de semmi többet nem mondott ő sem., úh, talán személyes téma.
2012. aug. 6. 19:32
 8/31 ASOT ***** válasza:
és mióta is ismered őt?
2012. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már szerintem nem ritka, hogy valakinek van gyereke. Mielőbb közöld vele személyesen.
2012. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ha csak barátság extrákkal (szex) akar és jól érezni magát ill. én is (most ez lenne nekem a megfelelő egyábkánt is) szerintem nem akadály a gerek. Bár nem tudom hogy gondolkodik...és neki milyen hátszele van,.,,
2012. aug. 6. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!