Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tegnap 6 fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tegnap 6 fiúval ment el bulizni! Megkérdeztem, hogy mi volt, erre ő:"Csak tapiztak, meg táncoltam egy csomó fiúval, másra nem emléxem"! 8 hónapos kapcsolat, bármit megtennék érte! Kérlek segítsetek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Te miért nem mentél vele bulizni??
2008. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert Berényben aludt az unokatestvérénél és csak ma tudtam meg,hogy elment!Kérlek segíccsetek kitalálni valamit!
2008. dec. 7. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg vele, hogy miért nem veszi komolyan a kapcsolatotokat... jobb tisztázni még ilyenkor, mithogyha évek múlva kapnál a fejedhez, hogy rossz nőt választottál, mert tesz rád magasról...ne legyen így, nem kívánom...

Kérdezd meg tőle, neki hogy esne fordított esetben egy ilyen...ha mondjuk te mennél el bulizni egy csomó csajjal, tapiznád őket, aztán nem emlékeznél a többire...talán elgondolkodik, ha meg nem, akkor nem is szeret! Ha nem változik meg a beszélgetés után, ne pazarold el magad egy ilyen rib...cra,már bocs a kifejezésért... (és a félreértések elkerülése végett: lány vagyok)

2008. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bocsi, de én ezért a lányért a helyedben nem tennék meg bármit (konkrétan semmit), nyilvánvalóan megcsalt. Mi az, hogy nem emlékszik? Ezt ugye Te sem hitted el...
2008. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy nem emlékszik másra, mert esetleg bepiált. Lehet, hogy megcsalt, akkor nem sokat számíthatott neki az a 8 hónap..
2008. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan miben kéred a segítséget?
2008. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kitalálni valamit,hogy mit tegyek?Mit mondjak neki!Hogyan legyen tovább?! Nagyon Szeretem :'(
2008. dec. 7. 16:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát....utolsó vagyok. Úgy érzem, eléggé össze vagy zavarodva. Szépen ülj le, nyugodj meg. Csinálj számadást: mindent megér Neked ez a kapcsolat, illetve a lány? Azt is elviselnéd, ha kiderülnének ilyen-olyan dolgok róla?

Másodsorban érdemes elbeszélgetni a lányzóval. Ha azt látja ugyanis, hogy neki mindent szabad, megsokasodnak ezek a bulik. Mondd el neki, hogy ez fájt, nem kell hogy beszámoljon az idejéről, de azért jó lett volna, ha tudod, merre jár. És beszélnetek kellene arról is, kinek mennyire fontos ez a kapcsolat. NE hagyd, hogy hülyét csináljanak belőled!!!Legyen tartásod.

2008. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
De ő téged nem, és dobni akar, nem véletlen mesélte ezt el neked. Ne küzdj tovább, felesleges, már döntött, és most a tudomásodra hozta.
2008. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Az utolsó válaszolónak van igaza - sajnos.
2008. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!