Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennél, hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél, hogy a barátnő fizesse a teljes nyaralást?

Figyelt kérdés
Ha neked nincs rá pénzed.
2016. ápr. 3. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyit csak tudnék beleadnék. Ha neki nem megterhelő az én költségeimet is fizetni, bele. Egy pár vagyunk, nem élősködöm rajta, csak ő jobban keres, ez sima ügy.
2016. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Háááát annyira nagyon azért nem. Esetleg ha tényeg ő akarja mindenáron hogy legyen nyaralás és megígéri hogy nem lesz ez később örök patron a vitáiban "esztet' is én fizetteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!"
2016. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

Nem.

Másfelől időm sincs nyaralgatni.

26/F

2016. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele, ha lenne barátnőm! Ha nincs pénzem nyaralgatni, akkor nem megyünk sehová. Nem csinálunk ilyet, hogy mindent fizet, én meg végig szívom a vérét. Ha annyira akarna menni, akkor menjen valamelyik barátnőjével.
2016. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt én is nehezen tudnám elképzelni. Mondjuk ha nagyon nyaggatna belemennék de akkor ugy ereznem h tartoznék neki. de ha meg nem mennek bele és ő meg massal nem akar menni akkor meg pipa lesz rám mert mar ő menne kikapcsolodni. tökretenni a nyarát meg nem akarom.

de ki tudja h jovore több pénzem lesz e h akkor en fizessem a nyaralásunkat, h ne legyek adósa.

2016. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!