Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok a párotokkal ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, de a családját nagyon nem. Az anyja tipikusan az az ember, aki a panaszkodáson kívül mást nem tud, de semmit nem tesz az életéért. Párom előtt nem lehet róla semmit mondani, mert nekem támad, hogy szálljak le az anyjáról. Volt, hogy nem rosszindulatú megjegyzést tettem, csak véleményt, már az is probléma volt.


Van itt valaki, akinek emiatt ment tönkre a kapcsolata? Vagy volt olyan, hogy meg tudtátok változtatni a véleményét?


24 éves, én 23 L


2021. máj. 30. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Az érzelmi intelligencia is tanulható! Ha tudod, hogy az anyja érzékeny téma, akkor nem kellene megjegyzéseket tenni rá.

Amit ilyen esetben kell tenned, az az, hogy minél messzebb kerülöd az anyját, vagy szakítasz.

2021. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezért ment tönkre, de nem is emelte a kapcsolat fényét az tuti. 5 év után lett vége más miatt, de soha többé nem kötöttem ebben kompromisszumot. Ha évente 1-nél többször kell látnom valaki fejét, akkor az vagy legyen jó fej, vagy nem találkozom vele. Ha a sráccal együtt jár az anyja is és az életed része lesz, akkor csomagként kezeld, mert nagyon sanyarú évek várnak rád, ha nem!
2021. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen rokonság eléggé rá tudja nyomni a bélyegét a kapcsolatokra. Próbáld kerülni az anyjáról való beszélgetést, ha vele akarsz maradni.
2021. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2021. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a család milyensége itt a baj, hanem, hogy a párodnak nincs realitás érzéke. Nem fogja fel a valóságot és az egekbe emeli az anyját. Ez a valódi probléma, és igen, ez tényleg véget vethet a kapcsolatnak.
2021. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradnek egyutt, ha anyuka havonta, kethavonta kerul kepbe.
2021. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a párom családját. Mióta megismerkedtünk csak rossz szót kaptam tőlük.

Kb 1 év után megmondtam neki hogy nem akarok velük találkozni. Közös házba is úgy megyek bele, hogy oda nem teszik be a lábukat.

Ha meglátom az anyját, kirúgom az összes fogát mindkettőjüknek. Ez 2 éve volt, szerencsére telefonon se hívnak. A temetésükre se fogok elmenni. Mi ketten jól elvagyunk.

2021. máj. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!