Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apukák negyven felett, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák negyven felett, miért vagytok már "láthatatlanok" a nőknek?

Figyelt kérdés

Tényleg a negyven feletti (közelebb az ötvenhez) apukák, bármennyire is adnak a külsőre, sportosak, stb. már "láthatatlanok" a nőknek?


Tudom, hogy a mai világban, nem divat a flört, főleg utcán, játszótéren, munkahelyen, de én pld. hosszú idő óta semmilyen pozitív visszajelzést (legalább egy mosoly) nem kaptam, hogy férfi is vagyok, nem csak egy apuka.


Sajnos, a feleségemtől sem, akitől pedig mindenek felett fontos lenne, talán itt a probléma gyökere: lerí rólam, hogy még neki sem kellek.


Ahogy írtam is, nem hagytam el magam én sem. Most, hogy a kor jobban meglátszik rajtam, többet sportolok, jobban odafigyelek magamra, és az önbizalommal sincs gondom.


Még mielőtt itt a hölgyek kioktatnának, nem sajnáltatni akarom magam, vagy szeretőt keresni, házassági tanácsadásra sincs szükségem, csupán véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.



#apukák, negyven felett, ismerkedés, szex, flört
2021. máj. 31. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem 44 éves, de látom, ahogy megyünk az utcán, vagy pl. vásárolni, megfordulnak utána a nők a mai napig, fiatalabbak, idősebbek egyaránt. Ő is odafigyel magára, sportol, önbizalma is rendben van, tehát akkor lehet, hogy a kisugárzásoddal van a probléma, lehet, hogy az "negatív".
2021. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit úgy hangzik ez, mintha kérdésbe csomagoltad volna azt a problémádat, hogy a feleséged nem törődik veled.


A kérdés többi részéről nekem a "Rém rendes család" egy epizódja ugrik be, amikor Al Bundy elkezd adni magára és észre is veszik, de aztán Peg "jóvoltából" ez hamar elmúlik. Lehet a te életedben is van egy "Peg" jelenleg. Lehet ő is ugyanúgy kínlódik, mint te. Mi tartja egyben a kapcsolatotokat?


https://www.youtube.com/watch?v=Se78x_Y5sZk

2021. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szoktam vadidegen férfiakat megbámulni vagy flörtöt kezdeményezni velük, főleg mert nem tudom, házasok-e, akkor meg ugye végképp etikátlan. Szóval ha egy pasi ismerkedni kezd velem és nekem is tetszik, akkor azt talán kimutatom. Mert feltételezem, hogy azért ismerkedik, mert szingli. De az hogy egy nős apuka más nőktől vágyik megerősítésre, az gáz kategória. Inkább a feleségeddel tedd rendbe a dolgokat, vagy válj el, ha nem vagy boldog, aztán nőzhetsz és flörtölhetsz.
2021. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: Nem láttam a filmet, lehet meg kellene néznem. Mi tartja össze? A szeretet, és a két kicsi gyerek...mint oly sok családot, a miénket is.
2021. máj. 31. 16:34
 5/20 A kérdező kommentje:
3-as. Mindenki vágyik a megerősítésre, még akkor is, ha amúgy az önbizalma rendben van. És ha nem kapja meg otthon, akkor máshonnét reméli. Természetesen ez nem jelent még szerető keresést. Az lenne a gáz, igen...
2021. máj. 31. 16:36
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, a feleségeddel már elég bizalmas a viszony... Vagy annyira még nem, hogy ezt őszintén meg tudd vele beszélni?
2021. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem házassági tanácsért írtam ki a kérdést, még akkor nem, ha tényleg köze van hozzá. Tízen év házasság, és x számú gyerek után szinte minden férfi kiírhatná ezt ide, még ha itt vadul is bizonygatnák a nők, hogy az ő férje soha...
2021. máj. 31. 16:49
 8/20 zol56 ***** válasza:
71%
Én is 40 felett 50 alatt vagyok. :-) És szituációtól, helyszíntől is sok függ. Megnéznek a 40es és fiatalabb lányok is. Nem azért mert extra jól nézek ki, hanem mert létezik a jelenség. Volt, hogy megszólitottak, mosolyogtak vagy csak néztek. De azért a körülmények fontosak. Ha minden nap csak a "ház elé jársz" akkor nem biztos,hogy tapasztalni fogsz ilyet.
2021. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt láthatatlan a párom anno mikor megismertem pedig 47 éves
2021. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Az én élettársam 42 és látom a nők arcát mikor meglátják. Észreveszik, úgy is, hogy mellette vagyok. Mikor egyedül megy - boltba, melóval kapcsolatos ügyintézés, bármi - bevallottan nagyon kedvesek vele nők. Nem mindenki nyilván, de vannak kérdések, megjegyzések, de csak diszkrét mosolyok is. Szóval neki van visszajelzés 40 felett, hogy észreveszik a nők.
2021. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!