Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyven felett, ciki, ha nejem nem indít be, hiszen nem ad már magára, ti miként élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

Mielőtt kritizálnátok. Próbáltam már minden módon hatni rá, de nem sikerül. Azon nők közé tartozik, akik feladták és nem csak beletörődtek, de nem is értik meg a változókort.

Engem mindig vonzottak az érett nők. Fiatalon volt is egy-kettő, nálam idősebb barátnőm. Vonzók voltak, nőiesek, szexik. Úgy hittem, ha feleségemmel együtt elérjük ezt a kort, ő is hasonló típus lesz, hiszen megismerkedésünkkor, harmincas évei elején nagyon adott magára. Sportolt, csinosan öltözött, sminkelt, stb.

Jómagam mindenből kiveszem a részem itthon, nem mondhatja, hogy nincs ideje kétgyerekes anyaként magával (is) foglalkozni. Anyagilag is megengedhetjük magunknak, hogy öltözködjön, szépítkezzen. De nem teszi! :-(

Én is öregszem, de ahogy visszahallom, eléggé sármos vagyok. Ebből adódóan lenne lehetőségem más nőkkel, de túl hűséges típus vagyok. Hülye vagyok, hogy azt a nőt szeretném visszakapni, akit feleségül vettem?

Nem a sportossága hiányzik, hanem az igényessége! A nőies nő eltűnt és manapság úgy néz ki 45 évesen, mintha 70 éves nénike lenne. :-( Tök ciki, de nemrég az elsős kislányunk osztálytársa megkérdezte, miért a nagymamája jött érte. :-o Pedig nejem volt az. :-(

Szeretem, de egyre jobban erősödik bennem az érzés, hogy nem vonz, nem kívánom.

Más férfi is őrlődik hasonló helyzetben? Gondolom, átlagos élethelyzet ez, és persze fordított eset is akad jó néhány, amikor a férfi hagyja el magát. Miként élitek meg ezt?



2017. márc. 18. 14:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mondd meg neki konkretan, hogy nem latod igy vonzonak.
2017. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, mi lehet ami hiányzik nálad. A párom, 50 éves. Arra az igényességre, amit most hívnak, ő sem tart igényt. Már mint ruhák, smink, hasonlók, súlytartás és hasonlók.

Mindegy, hogy egy vacsira megyünk, vagy itthon van egy ezer éve kinyúlt cuccban, ha ránézek, hozzá érek, vagy ő hozzám, még mindig az a hatás, mint mikor tizenéves volt. Pedig, súlyban is majd a duplája, mint akkor volt.

Itthoni, kinyúl ruhában, kócosan kezdeményez, nem tudok ellen állni és ugyan olyan jó, mint 30 évvel ezelőtt.

Nálad, valami nagyon elmúlt már.

2017. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%

Lepd meg egy kozmetikai bérlettel,járjatok el úszni,futni.

Ha konkrétan elmondod,hogy a régi énje" hiányzik,biztosan összeszedi magát.

De ez a változó kor dolog nem törvényszerű ám 40-45-évesen. . ..-jó lesz az 50-után is ,de mondjuk akkor sem kell keresztbe tett kezekkel ülni és várni a halált:) ....


Nem hajszolni kell az örök fiatalságot,csak minden életkorbol kihozni a legjobbat,egy ilyen koru nőnek mint a nejed bőven lehet fiatalos teste.

Beszélj vele. 42/N.

2017. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene keresni, hogy mi az oka ennek. Nálunk is hasonló a helyzet és komoly oka van annak, hogy miért vagyok ilyen és annak is, hogy miért nem akarok változtatni.
2017. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
47%

Ha engem egy kozmetikai bérlettel lepne meg az akivel hosszú évek óta élek és látja , hogy erre 0 igényem van, hát igencsak kiakadnék.


Miért nem lehet békénhagyni az embereket, hogy úgy éljenek ahogy nekik jó.

2017. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%

#5 Hát békén lehet hagyni,csaj mondjuk ne csodálkozzon az olyan aki xarik a párjára,ha egy életre "békén hagyják"...

Gondolom az igényeket meg előre megbeszélik.

2017. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
64%
#csak
2017. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
28%
Aki nem öltözik csinosan, nem szépítkezik az = xarik a párjára???
2017. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy kérdező?

- Mióta tart ez a helyzet?

2017. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódsz már hozzá, ezt meg is mondod neki kerek perec, és záros határidőn belül nem reagál, akkor húzhatod még a dolgot évekig, de semmi értelme. Egy párkapcsolatban a szerelem elmúlik, de a vonzalomnak nem szabad, mert onnantól az nem párkapcsolat!
2017. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!