Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz párt találni negyven évesen?

Figyelt kérdés

Két éve próbálkozok társat találni egy normális kapcsolatot szeretnék, amiben van tisztelet, őszinteség, bizalom, szeretet.

Nem vagyok csúnya, sem buta, van saját egzisztenciám. Nem értem mi a baj, de azt hiszem feladom.

Van valami kiút ebből, vagy most tényleg életem végéig együl éljek?


2016. aug. 12. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, én fele annyi vagyok, mint Te, de szerintem ne add fel. Ilyen párkapcsolatot nem csak a Te korodban nehéz találni, hanem amúgy az életben. Csak ne akard görcsösen! Szerintem csak ismerkedj, aztán majd jön valaki, akivel el tudsz képzelni egy kapcsolatot, és ő is Veled.
2016. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg ilyen nehéz...

41/N

2016. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéznek nehéz, de nem lehetetlen.


A legtöbb normális egyed foglalt, aki nem az, az nem véletlen. Kevés olyan van, aki épp nem házas, és alkalmas egészséges kapcsolatra.


Szexkapcsolatot alapvetően könnyebb találni.


Gondolom nő vagy. Így pedig nehezebb, mert a pasik többsége még 40 felett is 20 éves pipire vágyik.

Ha tévedtem, akkor bocsi, bár a 40 körüli pasik, ha jól néznek ki és van pénzük, beérik egy kis laza szexkapcsolattal valami 20 évessel, és nem kell nekik se tisztelet, se őszinteség, csak új pózok minden este. A kevés kivétel nem tudom, miért nem talál társat, ha csak azért nem, mert a nők többsége is foglalt.

2016. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen nő vagyok. És sajnos ezt látom pontosan, amit leírtál. Egyrészt nem akarnak "normális" kapcsolatot mert megégették magukat, másrészt akinek nem volt még soha 40 éves koráig kapcsolata, az olyan mintha még egy gyerekem lenne.

Szexkapcsolatra persze, ezer jelentkező van, azt meg én nem akarom. Képtelen vagyok fél óra csevely után egy vad idegennel ágyba bújni, csak mert pasi és farka van.

Marad a magány.

2016. aug. 12. 13:45
 5/10 Bence_ ***** válasza:

Feltehetően amikor "feladod" akkor fogod elengedni, megszűnik a görcsölés. Normális férfi is társra vágyik egy nőre aki a társa. Lehet, hogy Ő éppen a nyári szünet utáni tárgyalást várja, utána lesz szabad. Neked való :)

Kapcsolatban az van amit beleteszel. Hiszen a tiéd.

Ha szereted magad, őszinte vagy magaddal, tiszteled magad akkor a kapcsolatod is ilyen lesz.

2016. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos kérdező válaszoltam neked, erre kaptam egy privát üzenetet egy "úriembertől"..."Ne add fel nyanya".Talán azért is nehezebb, mert ilyen stílusú emberek is vannak.
2016. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

40 évesen, gyerekkel én nem válogatnék!

Ez a csak szexet akar duma annyira fárasztó. Nyilván te mutatod kifelé azt hogy arra való préda vagy, mert amúgy normálisan közelítenének feléd.

2016. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak lazán! Aki keres, az nem nagyon talál, a húszéves se, meg az ötvenes se. Akkor túl görcsös. Ne párkapcsolatot keressetek, csak legyetek nyitottak és barátságosak az emberekhez. Majd kirostálódik...

Ma egy 12 éves fiú panaszkodott ugyanerről - de már ő is tele volt közhelyekkel.

Én spec még 49 évesen is "kispapa" lettem - igaz már vége, de annak nagyon más okai voltak.

Szóval

2016. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Annyira nem estem a fejem lágyára, hogy ne tudjam eldönteni egy pasi mit akar.

Nem görcsölök rá már rég elengedtem a dolgot élem az életem egyedül is. Egyedül mentem nyaralni is.

Csak gondoltam lehet másoknak van tapasztalatuk erről.

2016. aug. 12. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom jó karban lévő 35-45 éves pasit keresel, de csak a 60 évesek vesznek észre. Igen az ilyen korú pasik még megpróbálják a 20-on 30-on éves csajokat befűzni. Szerencse kell, erőltetni nem lehet. Nem benned van a hiba, kitartás.
2016. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!