Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim elvarja h szep legyek nem kene neki invesztalnia ebbe?

Figyelt kérdés

A plusz dolgok ugye jobban felturbozni.


Csak o keres otszor annyit en meg nem...


Segiteni nem akar de en koltsek eron felul..



2021. jún. 2. 16:28
1 2 3 4
 1/35 Noren1989 ***** válasza:
37%
A finanszírozás tag-től máris elkezdett bizseregni az a kis fanszőröm, ami a kamut mutatja....
2021. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nincs benne kam. Melyik része tunik annak.
2021. jún. 2. 16:31
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Mondd el Neki,hogy Te csak X összeget tudsz havonta a szépségre költeni. Egy nő lehet csinos,ápolt akkor is ha nem minden nap vásárol új ruhát,megy szoliva,és vagon sminket ken magára. Fedezz fel egy jó turist,annyi van. Nem mondja meg Rólad mit hol vettél. Ha magától nem lep meg ezzel-azzal ne kérd,az olyan megalázó.
2021. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
45%

Ha ennyivel többet keres akkor illene valamit adnia.

Én exemnek pl adtam kozmetikusra, meg hajszőkítésre pénzt amikor akarta, mert az nekem is tetszett.

2021. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

Dehogynem!

Egyébként miért vagy vele? Ha yen tapló?

2021. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
Remek kapcsolat lehet, felszinesek vagytok, mint az allat. A pasid csak a nyalat csorgatja rad, te meg az penzere. Ha nem iparkodsz, akkor meg le leszel cserelve. Amugy boldogok vagytok egyutt? Vagy ez nem elvaras? Miota eltek erdekkapcsolatban?
2021. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

Dehogynem, kérj! Mondjad csak! Ha nincs változás, akkor pedig levonhatod a következtetést.

Nekem sosem esett rosszabbul az, amit kértem, és úgy kaptam. Sokkal jobb, mint nem kapni semmit.

2021. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%

A szépség genetika kérdése, egy Ft-ba sem kerül. A turbózás sokszor szánalmas kategória, és felesleges.

Mire kell költened erő felett? És ez neki elvárás?

2021. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Ne vacakolj, mondd meg neki, hogy mennyi a tarifa franciával meg gumi nélkül.
2021. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Csak kérdeztem.

Nekem kicsit rosszul esik h kritizal (pl arcbőr) és helvárasokat tamaszt es kozoltem h nincs pluszokra lé. Megértette aztan kritizál tovabb

2021. jún. 2. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!