Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim elvarja h szep legyek nem kene neki invesztalnia ebbe?

Figyelt kérdés

A plusz dolgok ugye jobban felturbozni.


Csak o keres otszor annyit en meg nem...


Segiteni nem akar de en koltsek eron felul..



2021. jún. 2. 16:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%

"Ha a pasim elvarja h szep legyek .."


Konkrétan miket vár el? Írnál rá pár példát, hogy mi az, amit hiányol, vagy kritizál, vagy szóvá tesz?

2021. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
45%

De, kellene! Én is fizettem a barátnőmnek a fogorvost (meg persze a mindennapos kisebb dolgokat), elvégre velem van, mindenkinek kell, hogy tetsszen...

30/F

2021. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Pl bőrtáplálás, a tobbi tul szemelyes peldakat irni
2021. jún. 2. 19:00
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az alapból nem zavar ha tapló módon kritizál, csak az ha nem ad penzt rá? Leszel te még lábtörlő ha így haladtok. Ez arról szól hogy szerinte neki jobb csaj jár, nem rólad.
2021. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
60%
Azèrt a bőrápolás nem olyan extra dolog. Kezdem azt hinni, hogy ez csak provokáció.
2021. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
#13, én nem akarok találgatni de biztos nem akarnék olyannal együtt lenni, aki állandóan kritizál. Bőrtáplálás, megveszed a neked megfelelő drogériás terméket, ha jó az illata, akkor észre sem veszi. Eleve nem értem, hogy mi a baja az arcbőröddel, hiszen ezt látta először, ebbe "szeretett" bele.
2021. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
15, szerintem nem sima bőrapolasrol szól a dolog. Ezt kb úgy képzelem el hogy jaj itt van 2 mitesszer vagy egy ranc , miert nem tolteted fel meg mesz heti 3x zsirsavas hamlasztasra stb. Nem sima arcápolás, ezt lefogadom. Itt a kritizalas a lenyeg mert penze van es ugy gondolja megteheti. Majd szepen eltiporja az onbizalmat, meg ditigtatni fogja ő milyen jó nőket engedhetne meg magának.
2021. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
45%
* fitogtatni fogja milyen jó nőket..bocsi jól elgépeltem😆
2021. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Én adok magamra, arckezelésekre járok, öt lépéses ápolási rutinom van, járok rendszeresen edzeni, költök ruhára, sminkre. Mindezt a saját pénzemből fizetem, eszembe se jutna mással kifizettetni, meg tudom magamnak keresni a rávalót.

De! Múltkor egy kisebb bőrprobléma miatt gyantáztatnom kellett a fazont (az addig használt borotva helyett), a párom meg beleszeretett a hosszan tartó pihepuhaságba. Azt mondta, hogy neki nagyon tetszene, ha mostantól nem borotválnám, hanem gyantáztatnám. Mondtam neki, hogy elhiszem, hogy neki tetszik a különbség, de nem fogok kifizetni háromhetente 4000-et miatta. Azt mondta, hogy neki simán megéri, menjek csak, fizeti. Így is lett. Azóta meg, ha úgy érzi, hogy lassan már ideje lenne, kirakja a pénzt az asztalra, én meg bejelentkezek a kozmetikushoz :D Nekem ezzel nincs semmi gondom, neki se.

2021. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
82%

Kritizálna, úgy repülne, mint macska...

Meg még akkor nem is intelligensen tálalja, ès pènzt se ad.

Tudod, mikor hagynàm...

Tipikus mérgező féreg. Férfinak nem mondanàm. Aki FÉRFI, az csak olyannal jön össze, akit nem kritizál, mert megfelel neki úgy, ahogy van.

Szerintem kritizáld te is egy kicsit, aztán repítsd. De előtte mèg húzd le, jól! Megérdemli.

2021. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!