Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan fair ?

Figyelt kérdés

Ha a barátom látom, hogy messengerezik más nőkkel, mondjuk “ ártatlan” smileyk , nem sikerült más dologgal elkapjam, ezek régi ismerősök, stb régebbiek mint én stb .

A lényeg amit mondott, hogy nem bízik a kapcsolatunkban, emiatt beszél néha mással, mert én nem akartam bevállalni nyilvánosan a kapcsolatunkat egy hónap után, ami neki rosszulesett.

Az az érzése, hogy el fogom hagyni stb és emiatt még neha flörtöl más nőkkel.

Vélemények?

Igaza van?

Tényleg nem a férjem, a kapcsolatunkhoz főleg ő ragaszkodott , de attól még együtt töltjük minden időnket, tehát a valóságban együtt vagyunk.



2021. jún. 5. 20:37
1 2
 1/18 Ollókezű Edward ***** válasza:
79%
Mit jelent az, hogy nem a férjed? Van egy férjed is? Vagy csak akkor vállalsz fel egy kapcsolatot, ha már el is vesz? Nem értem...
2021. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a fair, ha mindenki menne a saját útjára 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Ramos ökle ***** válasza:
92%

Szóval ő ragaszkodott a kapcsolathoz, te nem akartad vállalni, aztán meg amikor megmondja, h tart néhány vésztartalékot, akkor nem érted a dolgot.

Szép pár vagytok. :D

Komolyra fordítva, ez csak trollkodás, ugye?

2021. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs férjem. De ő sem a férjem . Arra értem, hogy mit várhatok tőle ilyen rövid kapcsolat után? Baj az, ha másokkal is flörtöl?
2021. jún. 5. 20:46
 5/18 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Igen, baj. Az is baj, hogy nem vállalod fel. De mi ennek az oka?
2021. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tehat ő a hibás, mert flörtöl, vagy az én hozzáállásom okolható a viselkedéséért?

Mondjuk nekem idő kell, hogy megismerjek valakit, nem szeretem pár hét alatt szétkürtölni a facebookon, hogy egyutt vagyunk

2021. jún. 5. 20:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"nem sikerült más dologgal elkapjam" Nem csak bizalmatlan vagy felé, konkrétan azt várod, hogy mikor sikerül rajtakapni. Ez aztán a kapcsolat.
2021. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjátok egymást.

Te nem vállaltad fel, o flörtöl. Ha nem veszitek egymást komolyan, akkor minek vesztegetitek egymásra az időt?

2021. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Jah és most azt várod hogy mindenki a "pasidat" hibáztassa holott az egész azzal kezdődött hogy nem beszéltetek meg semmit és nem vállaltad fel. Csodálkozol hogy ismerkedik? Szerintem is hagyjátok egymást.
2021. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ja mert úgy is illik, 2-3 hét egyutt járás utan, mar posztolni kell a Facebookra !

Igy a normalis, ugye

2021. jún. 5. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!